بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
خلعتبري: ناراحتم بازي با فولاد را از دست دادم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

خلعتبری: ناراحتم بازی با فولاد را از دست دادم

136

محمدرضا خلعتبریمهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه سه اخطاره شدم و بازی با فولاد را از دست دادم، ناراحتم.
محمدرضا خلعتبری پس از تساوی بدون گل دو تیم پرسپولیس و نفت در خصوص کارت زردی که در این دیدار دریافت کرد، عنوان کرد: قبل از اینکه من خطایی انجام بدهم پشت پایم را زدند اما داور خطا نکرد. من خودم را از بازیکن نفت جدا کردم اما متاسفانه داور به من کارت زرد داد که نباید این اخطار را به من می‌داد.
به نقل از فارس، وی در مورد بازی یادآور شد: ما زیاد خوب نبودیم. ما باید در این دیدار به برتری می‌رسیدیم تا در صدر جدول شرایط خود را مستحکم‌تر کنیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد چون از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم. می‌توانستیم به برتری دست یابیم اما این اتفاق رخ نداد.
مهاجم تیم پرسپولیس در خصوص اینکه آیا فغانی می‌تواند درجام جهانی قضاوت کند، گفت: ‌او یکی از بهترین داوران لیگ است و شایستگی این را دارد که در جام جهانی قضاوت کند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. ما داور‌های خیلی خوبی در لیگ داریم. حق‌وردی، فغانی و خیلی دیگر از داوران که می‌توانند در جام جهانی سوت بزند.
خلعتبری در مورد عدم حضور صادقیان و تاثیر این موضوع روی روند پرسپولیس یادآور شد: به هر حال این مسائل طبیعی است. صادقیان یک روز است و یک روز نیست. همه بازیکنان پرسپولیس تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد خود را در زمین داشته باشند. ما برای هفته آینده سه بازیکن خود را در اختیار نداریم. این مسئله مهم نیست که یک بازیکن باشد یا نباشد. مهم این است که تیم به برتری دست یابد.
وی ادامه داد: جای خالی صادقیان احساس می‌شود. او بازیکن تاثیرگذاری است و کفشگری هم امروز مصدوم است و دعا می‌کنیم چیز خاصی نباشد.
خلعتبری در مورد دریافت کارت زردی که بازی با فولاد را ازدست داد، تصریح کرد: همه بازی‌ها سه امتیاز دارد. فرقی نمی‌کند بازی با استقلال باشد یا فولاد. متاسفانه من در این دیدار کارت زرد گرفتم و بازی با فولاد را از دست دادم و از این موضوع ناراحت هستم.

نظر خود را بگذارید


پنج + = 8

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز