خسرو حيدري

حیدری: امیدوارم این داربی زیبا شود

خسرو حیدریخسرو حیدری پس از تمرین آبی‌پوشان و در جمع خبرنگاران درباره صدرنشینی استقلال گفت: رقابت در صدر جدول بسیار فشرده است اما از اینکه پیش از داربی به صدر جدول رسیده‌ایم خوشحالیم. یک بازی هم شنبه داریم که اگر موفق شویم می‌توانیم اختلاف‌مان با تیم دوم جدول را بیشتر هم کنیم.
به نقل از ایسنا، او در پاسخ به این سوال که چه احساسی نسبت به داربی دارد گفت: این بازی همواره برای هواداران خاص بوده و البته بازیکنان هم به این دیدار نگاه خاصی دارند. امیدوارم بر خلاف داربی‌های یکی دو سال اخیر که جذاب از آب درنیامده، امسال یک بازی زیبا را ببینیم تا در مرحله اول هواداران لذت ببرند و در نهایت تیمی که بهتر بازی می‌کند، برنده باشد.
مدافع هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که بهترین و تلخ‌ترین داربی که تجربه کرده، کدام داربی‌ها بوده‌اند اظهار کرد: در سال‌هایی که من بوده‌ام معمولا داربی‌ها با تساوی به پایان می‌رسیده اما یک بار استقلال ۴ بار پیاپی پرسپولیس را شکست داد که آن پیروزی‌ها بهترین خاطره من محسوب می‌شوند اما تلخ‌ترین خاطره‌ام همان بازی‌ای بود که ۳ بر ۲ باختیم. در آن دیدار ما تا دقایق پایانی پیروز بودیم اما متاسفانه شکست خوردیم.
حیدری در پایان و در پاسخ به این سوال که خطرناک‌ترین بازیکن پرسپولیس را چه کسی می‌داند عنوان کرد: همه بازیکنان دو تیم خوب هستند. پرسپولیس بازیکنان خوب زیادی دارد اما کادر فنی ما هم به طور قطع تمهیداتی را برای مهار بازیکنان و تاکتیک‌های پرسپولیس خواهد اندیشید تا ما بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.