مسی

حضور و دور افتخار مسی دربازی خداحافظی گابی میلیتو

مسیدیدار خداحافظی مدافع سابق بارسلونا روز پنجشنبه برگزار می شود و خود میلیتو در صحبتهایی حضور مسی دراین بازی را اعلام کرده
به نقل از گل : لیونل مسی ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا روز پنجشنبه به صورت نمادین هم که شده به زمین چمن بازخواهد گشت. این اتفاق روز پنجشنبه در آرژآنتین و در بازی دوستانه ای که به مناسبت خداحافظی گابی میلیتوی آرژآنتینی ترتیب داده شده رخ می دهد. مدافع سابق بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرده که مسی دراین بازی حضور خواهد یافت. این دیدار دوستانه روز ۵شنبه، ۲۶ دسامبر در ورزشگاه ایندپندینته برگزار خواهد شد.
میلیتو روز دوشنبه آخرین بازی اش را برگزار کرد و یادآوری کرد که مسی در بازی خداحافظی اش حضور خواهد یافت.
میلیتو در صحبت هایی دراین باره گفت:« مسی یکی از اولین کسانی بود که حضورش دراین بازی را قطعی کرد. » او دراین کنفرانس خبری اعلام کرد که روز پنجشنبه مراسم معارفه  کتاب «داستان  یک مارشال» نوشته بیسنته موگلیا نیز معارفه خواهد شد. مسی به خاطر مصدومیتش قادرنخواهد بود تا دراین بازی حضور بیابد ولی دراین مراسم حضور خواهد یافت و در ورزشگاه دور افتخار خواهد زد.
میلیتو ادامه داد:« در انتظار یک رویداد بزرگ و جوی مملو از احساسات هستم. فوتبال به من همه چیز داده. »
بازی دوستانه پنجشنبه، مصاف دوستان میلیتو که خوسه پکرمن  هدایتش را در دست دارد و ایندپندینته، قهرمان سال ۲۰۰۲ خواهد بود.
علاوه بر مسی بازیکنان بزرگ دیگری از جمله دیگو میلیتو، برادر گابی میلیتو، خاویر ماسچرانو، خاویر زانتی، استبان کامبیاسو، دیگوفورلان، آندرس د الساندرو، جرامین دنیس، ماسیمیلیانو رودریگس و گابریل هاینتزه نیز حضور خواهند یافت.
درتیم ایندپندینته هم لئوناردو دیاس، خوان خوسه سریسوئلا، رائول دامیانی، ارنان فرانکو، فدریکو دومینگس، دیگو کاستاگنو سوارس، پابلو گوینیاسو، لئونل ریوس، لوکاس پوسینری، فدریکو اینسوا و دانیل مونته نگرو بازی می کنند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.