بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
حضور فرگوسن ربطي به مشکلات منچستر ندارد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

حضور فرگوسن ربطی به مشکلات منچستر ندارد

200

فرگوسندیوید مویس تاکید کرد حضور سرالکس فرگوسن در ورزشگاه برای تماشای عملکرد شاگردان پیشین خود، به مشکلات و نتایج ضعیفی که شیاطین سرخ در فصل جاری کسب کرده‌اند، ربطی ندارد.
به گزارش تسنیم، فرگوسن در فصل جاری که یکی از بدترین فصول تاریخ باشگاه منچستریونایتد بوده است، بیشتر بازی‌های تیمی که ۲۷ سال هدایت آن را بر عهده داشت، از نزدیک تماشا کرده است. فرگوسن با وجود بازنشستگی‌اش در فصل گذشته همچنان یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه منچستریونایتد محسوب می‌شود و طبق گفته برخی سایه حضور او در اولدترافورد بر سر مویس سنگینی می‌کند.
هموطن او اما به کلی این موضوع را تکذیب کرد و در جمع خبرنگاران گفت: این موضوع به هیچ وجه درست نیست. من به فرگوسن تنها به چشم یک مشوق و یک حامی که هدفش کمک به ما است، نگاه می‌کنم. این موضوع در مورد سربابی چارلتون هم صدق می‌کند. برایان رابسون هم به طور منظم در تمرینات شرکت می‌کند و من در زمین تمرینی با او حرف می‌زنم. هر ۳ آنها برای من شخصیت‌های فوق‌العاده‌ای هستند.
مویس که این فصل تیمش نتایج دور از انتظاری کسب کرده و از کورس مدعیان قهرمانی لیگ برتر جا مانده است، با ابراز امیدواری در خصوص آینده تیمش افزود: من قبلاً هم چنین وضعیتی را تجربه کرده‌ام و از پس آن برآمده‌ام. من تجربه‌اش را دارم و حس می‌کنم که تیمم در آستانه تغییر است. زمانی که هدایت تیمی مانند منچستریونایتد را قبول می‌کنید باید در آن موفق باشید. در چند بازی اخیر، من نبرده‌ام و ما روزهای سختی را تجربه کرده‌‌ایم اما این بخشی از مدیریت فوتبال است.
در همین حال خبرهایی از رسانه‌های انگلیسی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه اتحادیه فوتبال انگلیس قصد دارد اظهارات اخیر مویس پس از بازی اخیر این تیم برابر ساندرلند در جام اتحادیه را بررسی کند. مویس پس از این بازی که با شکست ۲ بر یک شاگردان او همراه بود گفت: عملکرد داور وحشتناک بود. به نظر می‌رسید که ما مجبوریم در آن واحد هم با ساندرلند بازی کنیم هم با داوران.
در جریان این بازی از سوی سکوها فشفشه‌هایی به داخل زمین پرتاب شد که گفته می‌شود این اقدام از سوی هواداران منچستریونایتد بوده است. کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس این موضوع را هم بررسی خواهد کرد.

نظر خود را بگذارید


× 5 = سی پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز