بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
حرکات اصلی ورزش پیلاتس

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

حرکات اصلی ورزش پیلاتس

1053

حرکات تمرینی پیلاتسخیلی از مردم این ورزش رانمیشناسند یا براین باورند که ورزش پیلاتس باید همراه با  جدیت  و تمرکز زیادی باشد  و درست هم فکر میکنند  امروز برای شما تمریتان این ورزش را بصورت تصویری نشان میدهیم  که ۵ مرحله ای است و بسیار ساده است که باید هرروز بطور مرتب انجام میشود باهم این تصاویررا میبینیم
بیشتر مردم تصور می کنند که ورزش پیلاتس ، یک ورزش جدی است ،البته تا حدودی حق دارند چون این ورزش نیازمند تمرکز فراوان برای بالابردن آگاهی بدن همراه با تکنیک های تنفس می باشد. اما یک حرکت پیلاتس هست که بسیار محبوب ماست ، برای اینکه خیلی سرگرم کننده ، موثر و جالب است. در زمان انجام این حرکت نمی توانید جلوی خنده خود را بگیرید.
جوزف پیلاتس ابداع کننده ورزش پیلاتس است . او این حرکات ورزشی را همانند بقیه حرکات پیلاتس طراحی کرده است که وابسته به عناصری چون هماهنگی، کشش ، تعادل ، تنفس و زمانبندی می باشد. این تنها حرکتی است که او معتقد بود همه ما صبح و شب باید انجام دهیم. جوزف پیلاتس روی این حرکت اسم ” ورزش کماندوها” گذاشته بود. اما امروزه به این حرکت ” ساعت ” یا ” چرخش ساعتی ” می گویند.
این حرکت یک دقیقه ای سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. اول و مهمتر از همه ، باید تصور کنید که شما در مرکز یک ساعت هستید. اگر به پشت خود دراز کشیده اید، سر شما نشان دهنده ساعت ۱۲ و پاهای شما ساعت ۶ را نشان می دهد. در جهت عقربه های ساعت باید این حرکت را انجام دهید.
۱  حرکت را به این صورت شروع می کنیم که به پشت خوابیده و پاهای خود را به داخل بدن خود جمع کنید. سر خود را کمی بلند کرده و با جفت دست ها آنرا به سمت زانوهایتان نگه دارید.
حرکات تمرینی پیلاتس۲  با یک دم عمیق ، دستهایتان را به سمت بالا –ساعت ۱۲ – باز کنید و به طور همزمان پاها را هم به سمت پایین – ساعت ۶- صاف و مستقیم کنید. توجه : پشت شما باید کاملا صاف روی زمین قرار گرفته باشد و شکم خود را هم به سمت داخل بکشید. اینکه چقدر می توانید پاهایتان را به سمت پایین نگه دارید بستگی به استقامت بدن شما دارد.
حرکات تمرینی پیلاتس۳  نفس را رها کرده سپس سعی کنید بدن خود را به سمت ساعت ۱ بچرخانید و پاها را هم دوباره مثل ابتدا به داخل بدن جمع کنید .
حرکات تمرینی پیلاتس۴ دوباره با یک دم عمیق ، دستها و پاها را از هم باز کنید و صاف و مستقیم نگه دارید این بار در راستای ساعت ۱ و ۷ این حرکت را انجام دهید.
حرکات تمرینی پیلاتس۵ مرحله ۳ و ۴ را برای کل ساعت ها و در جهت حرکت عقربه های ساعت انجام دهید. با این حرکت شما یک دور کامل در حالت خوابیده می چرخید. به عبارت دیگر ، زمانی که به ساعت ۶ رسیده اید ، سر شما جایی قرار می گیرد که در ساعت ۱۲ ، پاهایتان قرار داشت.
زمانی که یک دور کاملا چرخیدید. می توانید در خلاف جهت عقربه های ساعت نیز این حرکت را انجام دهید.

منبع: های دکتر

نظر خود را بگذارید


یک + 1 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز