حالا صدای پای علی رضا حیدری در فدراسیون کشتی شنیده می شود

حالا صدای پای علی رضا حیدری در فدراسیون کشتی شنیده می شود

حالا صدای پای علی رضا حیدری در فدراسیون کشتی شنیده می شودبه گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، پس از بازگشت دوباره محمد بنا به کشتی فرنگی این بار نوبت به آن رسیده که آزادکاران هم خوشحال شوند.
علی رضا حیدری دارنده مدال برنز المپیک و یک طلا، ۳نقره و یک برنز جهان برای کمک به کشتی ایران وارد گود خواهد شد.
علی رضا حیدری دراین رابطه در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار ما گفت:پس از آنکه صحبت هایی برای بازگشت دوباره من به کشتی مطرح شد جلسه ای با برخی مسئولان داشتم که این نشست خروجی خوب و مثبتی داشت و به همین منظور قرار شد برای خدمت به کشتی وارد گود شوم.
سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزادکشورمان درباره چگونگی همکاری اش با فدارسیون کشتی گفت:در هر صورت هنوز به طور قطعی تصمیم نگرفتم که در کجای کشتی خدمت کنم اما آن چیز که مسلم است اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی برای کمک به ورزش اول کشور آماده خواهم شد.
حیدری خاطرشان کرد:علی رغم مشغله های زیادی که دارم اما همانطور که بارها هم گفتم خدمت به کشتی را وظیفه خودم می دانم چرا که هر چه دارم از این رشته است به همین منظور اعتقاد دارم به هر طریقی باید دینم را ورزش اول کشور ادا کنم ولی به شرطی که شرایط لازم برای کار کردن فراهم باشد.
در هر صورت امیدواریم حالا که شرایط بازگشت بزرگان کشتی در کنار هم فراهم شده،علی رضا حیدری قهرمان نامدار کشورمان نیز طوری تصمیم بگیرد تا با حضور خود در جمع این نامداران کمک کند تا کشتی ایران با قدرت هر چه بیشتر به سوی افتخارآفرینی در میادین بزرگ حرکت کند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.