جوکوویچ ، قهرمان مسابقات مسترز شانگهای شد

جوکوویچفینال مسابقات مسترز شانگهای عصر دیروز بین نواک جوکوویچ و خوان مارتین دل پوترو برگزار شد. جوکوویچ در این دیدار جذاب و دیدنی موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ و با امتیازهای ۶ بر ۱ ، ۳ بر ۶ و ۷ بر ۶ بر حریف آرژانتینی خود غلبه کند تا برای دومین سال متوالی قهرمان این رقابت ها شود. جوکوویچ در این دیدار که ۲ ساعت و ۳۲ دقیقه به طول انجامید ۱۰ Ace و مجموع ۱۰۱ امتیاز بدست آورد و دل پوترو موفق ثبت ۵ Ace و مجموع ۸۸ امتیاز شد.
جوکوویچ با قهرمانی در این مسابقات جایزه نقدی ۷۲۹,۷۲۵ دلاری را مال خود کرد و مجموع ۱۰۰۰ امتیاز را به جمع امتیازاتش در رده بندی Emirates ATP اضافه کرد همچنین مبلغ و امتیاز تعلق گرفته به دل پوترو در این مسابقات مبلغ ۳۵۷,۸۰۰ دلار و ۶۰۰ امتیاز بود. به این ترتیب هر دو این بازیکن در مسابقات آخر فصل لندن که با حضور ۸ نفر برتر سال ۲۰۱۳ برگزار خواهد شد حاضر خواهند بود.
این پنجیمن عنوان قهرمانی جوکوویچ در سال ۲۰۱۳ بود. او امسال در مسابقات اوپن استرالیا ، دوبی ، مونته کارلو و بیجینگ قهرمان شده بود و نسبت به سال ۲۰۱۲ یک قهرمانی کمتر دارد. همچنین دل پوترو باز هم در حسرت کسب یک عنوان مسترز ماند تا با ۳ قهرمانی در سال ۲۰۱۳ به کار خود ادامه دهد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.