بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
جونینیو: رونالدینیو می‌تواند به پاری سن‌ژرمن برگردد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

جونینیو: رونالدینیو می‌تواند به پاری سن‌ژرمن برگردد

709

جونینیو: رونالدینیو می‌تواند به پاری سن‌ژرمن برگردداین متخصص ضربات آزاد می‌گوید او همچنان می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند.
جونینیو، ستاره سابق المپیک لیون گفته رونالدینیو همین حالا هم می‌تواند مانند دیوید بکام شود و در پاری سن‌ژرمن بازی کند.
پی‌اس‌جی بکام را در ژانویه ۲۰۱۳ خریداری کرد و او در ماه می هم از فوتبال کناره گرفت. او کمک کرد تیمش فاتح لیگ ۱ فرانسه شود.
رونالدینیو ۳۳ساله از سال‌ ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ در پی‌اس‌جی بازی کرده و اخیرا گفته خود را در شرایطی می‌بیند که برای پایان دوران بازی‌اش به پارک‌دوپرنس برگردد.
جونینیو می‌گوید اوضاع رونالدینیو از بکام هم بهتر است: «به نظرم رونالدینیو در فرم بسیار بهتری نسبت به بکام در هنگام پیوستن به پاری سن‌ژرمن است.
بازی او را در لیگ برزیل و کوپالیبرتادورس می‌بینم. در بعضی مسابقات رونالدینیو واقعی را می‌بینید. اما نمی‌دانم پاری سن‌ژرمن چه واکنشی نشان خواهد داد چون آنها تیمی کامل دارند و مدعی فتح لیگ قهرمانان هستند.»
رونالدینیو از آوریل به تیمم لی دعوت نشده اما جونینیو می‌گوید: «او هرگز دیگر به سطح دوران بارسلونا نمی‌رسد اما می‌تواند کارهای بسیاری انجام دهد.
او به‌زودی برخواهد گشت. رونالدینیو حتی در این سن هم زمان دارد تا چیزهایی ارائه دهد. او گل می‌زند، پاس گل می‌دهد، و باهوش است. از همه بالاتر، هیچ کس در میدان نمی‌تواند مانند او باشد. رونالدینیو است دیگر. او شخصیتی ویژه دارد و هنوز نور صحنه به او می‌تابد.»

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


9 − پنج =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز