جونینیو: رونالدینیو می‌تواند به پاری سن‌ژرمن برگردد

جونینیو: رونالدینیو می‌تواند به پاری سن‌ژرمن برگردد

جونینیو: رونالدینیو می‌تواند به پاری سن‌ژرمن برگردداین متخصص ضربات آزاد می‌گوید او همچنان می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند.
جونینیو، ستاره سابق المپیک لیون گفته رونالدینیو همین حالا هم می‌تواند مانند دیوید بکام شود و در پاری سن‌ژرمن بازی کند.
پی‌اس‌جی بکام را در ژانویه ۲۰۱۳ خریداری کرد و او در ماه می هم از فوتبال کناره گرفت. او کمک کرد تیمش فاتح لیگ ۱ فرانسه شود.
رونالدینیو ۳۳ساله از سال‌ ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ در پی‌اس‌جی بازی کرده و اخیرا گفته خود را در شرایطی می‌بیند که برای پایان دوران بازی‌اش به پارک‌دوپرنس برگردد.
جونینیو می‌گوید اوضاع رونالدینیو از بکام هم بهتر است: «به نظرم رونالدینیو در فرم بسیار بهتری نسبت به بکام در هنگام پیوستن به پاری سن‌ژرمن است.
بازی او را در لیگ برزیل و کوپالیبرتادورس می‌بینم. در بعضی مسابقات رونالدینیو واقعی را می‌بینید. اما نمی‌دانم پاری سن‌ژرمن چه واکنشی نشان خواهد داد چون آنها تیمی کامل دارند و مدعی فتح لیگ قهرمانان هستند.»
رونالدینیو از آوریل به تیمم لی دعوت نشده اما جونینیو می‌گوید: «او هرگز دیگر به سطح دوران بارسلونا نمی‌رسد اما می‌تواند کارهای بسیاری انجام دهد.
او به‌زودی برخواهد گشت. رونالدینیو حتی در این سن هم زمان دارد تا چیزهایی ارائه دهد. او گل می‌زند، پاس گل می‌دهد، و باهوش است. از همه بالاتر، هیچ کس در میدان نمی‌تواند مانند او باشد. رونالدینیو است دیگر. او شخصیتی ویژه دارد و هنوز نور صحنه به او می‌تابد.»

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.