بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
جدايي نکونام از استقلال رنگ واقعيت گرفت

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

جدایی نکونام از استقلال رنگ واقعیت گرفت

175

جواد نکونامجواد نکونام عصر روز دوشنبه با حضور در باشگاه استقلال با علی فتح الله زاده دیدار کرد.
به گزارش اوج نیوز،وی در این نشست پیشنهادات رسیده به خود را به اطلاع فتح الله زاده رساند و گفت که با توجه به بروز برخی اتفاقات طی ماههای اخیر،قصد جدایی از جمع آبی پوشان را دارد.
مدیرعامل آبی ها هم سعی کرد در این جلسه،جواد نکونام را متقاعد کند تا در استقلال بماند اما در نهایت کاپیتان تیم ملی،ضمن تشکر از حمایت فتح الله زاده بر موضع رفتن تاکید داشت.
فتح الله زاده در چند نوبت از نکونام خواست تا شرایط ادامه حضور در استقلال را بررسی کند اما وی تصمیم نهایی اش را گرفته است.
این در حالی است که بر اساس خبرهای رسیده،نکونام از رفتن به چین منصرف شده و قصد دارد در یکی از دو کشور قطر یا ترکیه به فوتبال خود ادامه بدهد.
نکته مهم در این باره زمان جدایی نکونام است که مقرر گردید پس از گفت و گوی فتح الله زاده با قلعه نوعی مشخص شود.در صورتیکه سرمربی استقلال،با جدایی نکونام پیش از دربی موافقت کند،وی در هفته جاری تهران را ترک می کند تا راهی تیم جدیدش شود.
همچنین نکونام وقتی از جلسه با فتح الله زاده بیرون آمد به شدت ناراحت بود و حتی حاضر نشد داخل آسانسور برود و از راه پله های باشگاه،محل را ترک کرد.او با ناراحتی شدید از ساختمان باشگاه بیرون رفت و هرگز حاضر نشد دلیل اصلی تصمیم گیری ناگهانی خود را بیان کند.

نظر خود را بگذارید


یک + 6 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز