تیم ستاره های پرسپولیس باز هم پرتعدادتر شد/خلیلی هم در لیست پروین

تیم ستاره های پرسپولیس باز هم پرتعدادتر شد/خلیلی هم در لیست پروین

تیم ستاره های پرسپولیس باز هم پرتعدادتر شد/خلیلی هم در لیست پروینپروین اعلام کرد محسن خلیلی ، سهراب انتظاری ، رضا ترابیان ، مهدی شیری و محمود شافعی نیز در تیم ستارگان پرسپولیس عضویت خواهند داشت و در تمرینان انشاالله شرکت خواهند کرد.
لیست ستاره های پرسپولیس هر روز پرتعدادتر از قبل می شود و مشخص نیست چند نفر از این تیم پر و پیمان  قرار است در یک مسابقه ۸۰ دقیقه ای به میدان بروند و چند تعویض در طول بازی انجام می شود که پروین این همه بازیکن را برای حضور در میدان دعوت کرده است.
علی پروین بعد از دعوت از نفراتی مثل داود فنایی و و محمود کلهر علاوه بر لیست پر طمطراق اولیه  امروز اعلام کرد نام برخی از بازیکنان پرسپولیس از قلم افتاده بود و ما برای این که همدلی و وحدت در بین پیشکسوتان ایجاد کنیم سعی کردیم همه نفرات را دعوت کنیم و انشاالله تمرینات تیم با نظم و ترتیب خاصی آغاز خواهد شد.
پروین اعلام کرد محسن خلیلی ، سهراب انتظاری ، رضا ترابیان ، مهدی شیری و محمود شافعی نیز در تیم ستارگان پرسپولیس عضویت خواهند داشت و در تمرینان انشاالله شرکت خواهند کرد.
به گفته علی پروین تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس از ساعت ۱۵ عصر امروز آغاز خواهد شد و بازیکنان می بایست ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه کارگران حضور بهم رسانند. به دلیل برگزاری دیدار رسمی امیدهای نفت و راه آهن در ورزشگاه کارگران تمرین امروز در زمین شماره ۲ کارگران برگزار می شود و تمرینات روزهای یکشنبه و سه شنبه راس ساعت ساعت ۱۵ در زمین شماره یک کارگران برگزار خواهد شد

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.