بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
توقف خانگي استقلال مقابل گسترش فولاد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

توقف خانگی استقلال مقابل گسترش فولاد

570

توقف خانگی استقلال مقابل گسترش فولاد با توقف استقلال مقابل گسترش فولاد، تراکتورسازی در پایان هفته شانزدهم صدرنشین لیگ برتر شد.
آخرین دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های استقلال و گسترش فولاد از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه  آزادی آغاز شد. نیمه نخست دیدار بازی ۲ تیم شامل جدال‌های میانه میدان و حملات یک طرفه استقلال بود که هیچکدام از ضربات بازیکنان این تیم در چارچوب دروازه زده نشد.
به گزارش تسنیم، دو شوت از مهدی نظری، ضربه سر حنیف عمران‌زاده و شوت قاضی که همگی به بیرون رفتند مهمترین صحنه‌های نیمه نخست بودند. در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
نیمه دوم هم با همان شرایط نیمه نخست ادامه داشت. استقلال در خط حمله مهرداد اولادی را برای نخستین بار در ترکیب خود به میدان فرستاده و جایگزین احمد جمشیدیان کرد تا توان تهاجمی را افزایش دهد اما گره خوردن بازی در میانه میدان، ارسال‌های کم دقت و خلق موقعیت بر روی اتفاقات در نیمه دوم هم ادامه داشت. مانند ضربه هاشم بیک‌زاده که بعد از بیرون آمدن فروزان از دروازه زده شد و به بیرون رفت یا شوت آندرانیک تیموریان که همان سرانجام را پیدا کرد.
قاضی در ادامه ضربه سری به سمت چارچوب زد که آن را فروزان با یک دست به کرنر فرستاد و دقایقی بعد ایمان موسوی در یک ضدحمله توپ را از کنار دروازه استقلال به بیرون زد. دقیقه ۷۷ در صحنه‌ای بحث برانگیز تورج حق وردی حرکت صادقی بر روی موسوی را خطا تشخیص نداد تا اعتراض خطیبی و شاگردانش لحظاتی بازی را از جریان بیندازد.
حملات کم اثر پایان بازی هم نتیجه‌ای نداشت تا بازی با تساوی بدون گل خاتمه یابد.
با این نتیجه استقلال با ۲۸ امتیاز به رده سوم رسید و گسترش فولاد با ۱۸ امتیازی در رده یازدهم باقی ماند. بدین ترتیب تراکتورسازی هم با ۲۹ امتیاز صدرنشین لیگ برتر باقی ماند.
احمد امیرکامدار، ایمان موسوی، مصطفی اکرامی و رسول علیزاده از گسترش فولاد و مهدی نظری و ساموئل از استقلال در این دیدار کارت زرد گرفتند.

نظر خود را بگذارید


− 1 = هیچ

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز