بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تمرینات ویژه برای تقویت بازو و شانه

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تمرینات ویژه برای تقویت بازو و شانه

1196

تمرینات ویژه برای تقویت بازو و شانه

تاثیر برنامه، بر بازوها، شانه ها و سینه است. اندازه هایتان را بگیرید تا بمرور زمان، متوجه پیشرفتتان بشوید. توجه داشته باشید که بعلت فرایند عضله سازی، شاید وزنتان ثابت بماند.

برنامه تمرین

هر تمرین را دو ست ۳۰ ثانیه ای انجام دهید. بمرور زمان هر ست را به ۱ دقیقه برسانید. حرکتها را آرام و کنترل شده بروید. بین هر دو ست، ۳۰ تا ۶۰ ثانیه استراحت کنید. این برنامه را هفته ای دو تا سه روز غیرمتوالی تکرار نمایید. در این برنامه، بجز وزن بدن، از وزنه دیگری استفاده نمی شود.

شنا

روی تشکچه تمرین زانو بزنید. دستهایتان را زیر شانه ها بگذارید. پاهایتان را صاف کنید و درحالیکه بدنتان در امتداد یک خط مستقیم قرار دارد، وزن بدنتان را روی پنجه پاها و کف دستها بیندازید و حالت شنا بگیرید. شکمتان را تو دهید و منقبض کنید.

با حفظ انقباض شکم، آرنجهایتان را به عقب خم کنید و آنقدر پایین بروید که فقط چند سانتیمتر از زمین فاصله داشته باشید. ۱۰ تا ۳۰ ثانیه در همین وضعیت مکث کنید. در طول حرکت، آرنجها و بازوهایتان را نزدیک بدن نگه دارید. اگر دچار عارضه ای در کمر هستید، حالتی آسانتر را امتحان کنید.

دیپ

روی لبه یک صندلی بنشینید و کف دستهایتان را کنار باسن بگذارید. درحالیکه وزنتان را روی دستهایتان انداخته اید، باسنتان را از صندلی بلند کنید. پای راستتان را صاف کنید. زاویه زانوی چپ، ۹۰ درجه باشد.

آرنجهایتان را به عقب خم کنید و به آرامی باسن را به زمین نزدیک کنید. آرنجها را نزدیک بدن نگه دارید. بدنتان باید مماس با صندلی باشد. با فشار بر کف دستهایتان، تا جایی بالا بیایید که آرنجهایتان تقریبا صاف شوند. برای بالا آمدن، از پاهایتان استفاده نکنید. یک ست ۸ تا ۱۵ تکراری بروید، سپس پاهایتان را عوض کنید.

کشش پشت بازو

دست چپتان را بسمت بالا صاف و سپس آنرا پشت سرتان، تا نزدیک کتف راست، خم کنید.

برای افزایش کشش، درحالیکه آرنج چپ را با دست راست گرفته اید، به آرامی آنرا بسمت شانه راست بکشید. ۲۰ ثانیه مکث کنید، سپس حرکت را برای دست راست بروید.

نظر خود را بگذارید


نُه − 3 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز