عزيزي خادم

تلاش عزیزی خادم برای گرفتن حق پخش

عزیزی خادمپس از جلسه هیات رئیسه فوتبال جلسه خیلی مهمی در وزارت ورزش برگزار شد. این جلسه بین وزیر ورزش و اعضای هیات رئیسه برگزار شد.
به گزارش گل در این جلسه بحث بیشتر پیرامون مسائل تیم ملی و حق پخش تیم‌های لیگ برتر بود. در این جلسه که با حضور کفاشیان، تاج، شهاب‌الدین عزیزی خادم و با وزیر ورزش دکتر گودرزی برگزار شد، مسائل مهمی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. به گزارش گل در این جلسه عزیزی خادم که روابط خوبی با وزیر ورزش دارد به طور جدی خواستار حق پخش برای بازی‌های لیگ و کمک وزیر ورزش به تیم ملی فوتبال بوده است.
عزیزی خادم و کفاشیان در این جلسه به همراه تاج شدیدا خواستار کمک وزیر ورزش و حمایت ایشان از تیم ملی فوتبال بوده‌اند و امیدوارند که وزارت ورزش به عنوان تنها کانال رسمی و پل ارتباطی بین فدراسیون فوتبال و دولت آقای روحانی باشد. گفته می‌شود اعضای هیات رئیسه انتظار دارند که در فاصله باقیمانده تا جام جهانی به خاطر شادی و شعف مردم هر طور شده وزیر محترم ورزش دکتر گودرزی و دولت امید و تدبیر از تیم ملی فوتبال حمایت کنند تا این تیم با نتایج خوبش در جام جهانی اسباب شادی برای مردم عزیز ایران فراهم شود.
شنیده می‌شود وزیر ورزش دکتر گودرزی همه جور قول مساعدت به اعضای هیات رئیسه داده‌اند و در این برهه از زمان این می‌تواند خبر خوبی برای فوتبال ایران باشد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.