بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تقویت سطح انسولینی بدن با عصاره دارچین(سینولین پی اف)

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تقویت سطح انسولینی بدن با عصاره دارچین(سینولین پی اف)

1057

تقویت سطح انسولینی بدن با عصاره دارچین(سینولین پی اف)

ترکیبی با نام (سینولین پی اف)بر روی برخی از کراتین های ترکیبی مشاهده میشود.این ماده چیست و چه عملکردی دارد؟

سینولین پی اف در واقع نام تجاری عصاره دارچین است که ماده ایست با قابلیت انحلال در آب.هدف ار گنجاندن سینولین در محصولات کراتینی،خواصی است که بر پایه یافته های علمی به آن نسبت داده شده است. اغلب تحقیقات نشان داده اند که وقتی کراتین با قند های ساده مصرف میشود،ازجمله گلوکوز،قابلیت جذب آن به طور چشمگیری ارتقاء میابد.دلیل مشخصی برای این مسئله وجود دارد.وقتی مقادیر قابل توجهی گلوکز مصرف میشود،سطح انسولین به طور چشمگیری افزایش میابد،افزایش سطح انسولین باعث میشود مقداری گلوکزو کراتین بیشتری به سمت عضلات پمپ شود.


این مثال راه حل ساده ایست برای ارتقاء جذب کراتین.اما تقریبا به ازای هر گرم کراتین ۲۰ گرم گلوکز نیاز است برای اینکه قابلیت جذب به طور بهینه ای افزایش یابد.

با مصرف چنین مقدار قابل توجهی از قند های ساده به طور مستمر ،امکان افزایش مقاومت در برابر انسولین هم در سطح سلولی افزایش میابد.،و باعث میشود توانایی بدن برای جذب مناسب مواد مغذی ضروری کاهش پیدا کند.مقاومت شدید در برابر انسولین ،در ولقع دیابت نوع دوم است.،و این چیزیست که همه ما میخواهیم از آن اجتناب کنیم.

علاوه بر این کسانی که نگران افزایش ذخیره چربی خود هستند،مصرف روزانه ۱۰۰ گرم قند برایشان مناسب نخواهد بود.(مگر در حول و حوش زمان تمرین).
با توجه به تمام نکات مذکور،کمپانی های تولید مکمل به دنبال ترکیباتی به غیر از فند های ساده هستند برای اینکه بتوانند ترشح انسولین را جهت افزایش جذب کراتین تقویت کنند.این جایی است که عصاره دارچین وارد میدان میشود..مشابه تمام ترکیبات گیاهی،ماده فعال در این عصاره است که اهمیت دارد.
ترکیب فعال موجود در دارچین هیدروکسی-کالکون نام دارد،که برخی اوقات هم با نام متیل-هیدروکسی-کالکون شناخته میشود.

عصاره دارچین (که حاوی مقدار بالایی از هیدروکسی-کالکون است)آثار انسولین را شبیه سازی میکندو ترشح انسولین از پانکراس را تقویت میکند.علاوه بر این عصاره دارچین میتواند اتصال انسولین به گیرینده سلولهای عضلانی را تقویت کند.،و در نتیجه به جذب بهتر گلوکز ،کراتین و آمینواسیدها به بافت عضلات کممک میکند.

تقویت جذب گلوکز،نحوه استفاده از آن و در نتیجه تولید گلیکوژن را ارتقاء میدهد،و  به ریکاوری بهتر از تمرینات شدیدکمک میکند.
برداشت بیشتر آمینو اسید ها ،به تولید پروتئین و رشد عضلانی کمک میکند.در کنار آثار مفید بر انسولین،مشخص شده که عصاره دارچین باعث ارتقاء سطوح تری گلیسیریدهای در خون میشود،همینطور کلسترول نوع مفید و بهبود نسبت کلسترول.
در پی همین پشتوانه های علمی در مورد آثار عصاره دارچین،امروز شاهد رواج آن در مکمل های ورزشی هستیم،بخصوص مکمل هایی که در حالت نرمال قابلیت جذب پایینی دارند.

منبع : مکس استار

نظر خود را بگذارید


5 − = دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز