بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تقوي: نبايد بيش از اندازه به بازيکنان فشار آورد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تقوی: نباید بیش از اندازه به بازیکنان فشار آورد

145

مجتبی تقوی مجتبی تقوی بعد از بازی تیمش مقابل ملوان بندر انزلی در کنفرانس خبری با خبرنگاران اظهار کرد: ما  شرمنده هواداران شدیم که در این هوای سرد آمدند و ذوب‌آهن را تشویق کردند و ما باید تلاش کنیم و در بازی‌های آینده این مردم را خوشحال کنیم.
به گزارش تسنیم، وی پیرامون شرایط این بازی افزود: بازی را در نیمه نخست مساوی کردیم و دلیل آن نیز موقعیت‌های گلی بود که در زمان برتری یک بر صفر از دست دادیم زیرا در فوتبال ایجاد کردن این همه موقعیت کار سختی است و من متاسفم که نتانستیم از ۱۱ موقعیت حتی بیشتر از یک گل بزنیم و حریف از ۳ موقعیت یک گل زد.
سرمربی تیم ذوب‌آهن گفت: فعلاً که فوتبال چهره زشت خودش را به ما نشان داده و امیدوارم که در آینده به من لبخند بزند اما با این حال جو تمرینت ما تغییر کرده و ما بر روی تمام کنندگی بازیکنان کار کرده و سعی کردیم که ساختار دفاعی تیم را عوض کنیم.
تقوی با اشاره به تغییرات خطوط مختلف تیمش در این مسابقه گفت: امروز در خانه با ۲ مهاجم بازی کردیم و این یک کار ریسکی بود که روزنه‌های دفاعی ما را برای حریف باز کرد اما ما برای گل زدن باید تمام تلاش خود را انجام دهیم؛ بازیکنان ما همه جوان هستند و موقعیت‌های خود را از دست می‌دهند اما با داد و بیداد مشکل حل نمی‌شود و باید صبور باشیم.
تقوی با بیان اینکه بازیکنان ذوب‌آهن سربازان ما هستند و برای ما می‌جنگند، اظهار کرد: نباید روحیه آنها را خراب کنیم زیرا بازیکنان زیادی نداریم و شما دیدید که سپهر حیدری با وجود ۵ دقیقه بازی کردن، با تمام وجودش برای تیم بازی کرده و بازیکنان باید از او درس بگیرند.
وی در پاسخ به اینکه چرا در شرایطی که تنها ۹ هفته از مسابقات ذوب‌آهن باقی مانده، خیلی راحت درباره آینده ذوب‌آهن صحبت می‌کند، عنوان کرد: من موافق هستم که برخورد من باید به طور قطع عوض شود و امروز نیز در رختکن این اتفاق افتاد اما به هر حال در فوتبال لحظه‌ای غفلت سبب پشیمانی است و من مسئولیت تمرینات و نتایج را بر عهده داشته و به راحتی نباید از این شرایط بگذرم زیرا وضعیت روز به روز سخت‌تر شده و احتیاج به نظارت بیشتری دارد.
سرمربی ذوب‌آهن با اشاره به نحوه یارگیری ذوب‌آهن در نیم‌فصل تاکید کرد: صحبت از گذشته دردی را دوا نمی‌کند و باید به همین سربازها انرژی داده و آنها را به جلو بفرستیم و همه این را می‌دانند که کسی که زود خودش را ببازد، شرایط به سود او نخواهد بود و باید توکل داشته باشیم.
تقوی گفت: اضافه شدن یک مهاجم خارجی در زمان مناسب شرایط را بهتر می‌کند اما فشار بیش از اندازه به این بازیکنان سبب می‌شود که آنها روحیه‌ای برای بازی نداشته باشند.

نظر خود را بگذارید


7 − شش =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز