بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تغذیه پوست با برخی ریزمغذی ها

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تغذیه پوست با برخی ریزمغذی ها

557

تغذیه پوست با برخی ریزمغذی ها

در هر سن و سالی بدن به برخی موادمغذی نیاز دارد که به شادابی پوست کمک می‌کند. این موادمغذی نه‌تنها بر زیبایی ظاهری بلکه بر سلامت‌ ما تاثیر بسزایی دارند.
هر ماده‌غذایی سالم زیبایی پوست، افزایش ایمنی بدن، سلامت مخاط دستگاه گوارش، تنفس و گردش خون را تضمین می‌کند. تمام موادمغذی به یک اندازه برای بدن ارزش دارند و هیچ اولویتی میان آنها وجود ندارد و کمبود هر یک از آنها سلامت ما را به خطر خواهد انداخت:

ویتامین A

این ویتامین‌ در بیشتر موادغذایی از جمله گوشت، جگر و منابع حیوانی به وفور یافت می‌شود. پیش‌سازهای ویتامین A به نام کاروتنویید A در منابع گیاهی به‌خصوص آنهایی که رنگ تیره‌تری دارند مثل نارنگی، هویج، گوجه‌فرنگی و اسفناج یافت می‌شود.

روی: این ماده معدنی در منابع حیوانی به‌خصوص گوشت‌ها و در منابع گیاهی مانند انواع آجیل، قهوه و شکلات یافت می‌شود. در گذشته مادران برای شادابی پوست فرزندانشان از قاشق روی در غذاها استفاده می‌کردند اما امروزه انواع مکمل‌ ‌آن در بازار موجود است. البته کسی که رژیم متنوع و متعادلی دارد، نیازی به مصرف مکمل روی نخواهد داشت.

ویتامین E

این ویتامین نوعی آنتی‌اکسیدان بسیار قوی است که در سلامت پوست و مو نقش دارد و در چربی‌های گیاهی مثل روغن آفتابگردان، سویا و… یافت می‌شود. مکمل‌های این ویتامین‌ نیز در بازار موجود است و در صورت کمبود، پزشک آن را توصیه می‌کند. اگر شما غذای روزانه خود را با روغن‌های گیاهی تهیه می‌کنید، نیازی به مصرف مکمل ویتامین E ندارید.

سلنیوم

سلنیوم نوعی آنزیم آنتی‌اکسیدانی مهم است که در سلامت پوست نقش بسزایی دارد. گوشت و نان، منابع غذایی سلنیوم هستند و در برخی مغزها به‌خصوص گردو نیز یافت می‌شود.

امروزه این اعتقاد که ماده غذایی خاصی فقط برای عضو خاصی خوب است، منسوخ شده است و متخصصان توصیه می‌کنند باید رژیم‌غذایی متعادل و متنوعی داشت تا سلامت و زیبایی به خطر نیفتد.

البته نمی‌توان انتظار داشت با اصلاح تغذیه، تمام مشکلات پوستی حل شود، اما انتخاب رژیم غذایی متناسب و متنوع از تشدید مشکلات پیشگیری می‌کند.

منبع: هفته نامه سلامت

نظر خود را بگذارید


× 8 = هفتاد دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز