بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تستوسترون سوسپانسیون

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تستوسترون سوسپانسیون

1542

تستوسترون سوسپانسیون

نام شیمیایی:

۴-androsten-3-one-17beta-ol
۱۷beta-hydroxy-androst-4-en-3-one
اثر آدنروژنیک: ۱۰۰
اثر آنابولیک: ۱۰۰
فعالیت پروژسترونی: معتدل
فعالیت استروژنی : کم


به منظور ساخت و افزایش توده عضلانی، برای اولین بار تستوسترون سوسپانسیون در سال ۱۹۳۰ از تستوسترون بدون استر تولید شد و در قبل از آن وجود نداشت.

تستوسترون سوسپانسیون یک استروئید محبوب در بین ورزشکاران

در میان اغلب ورزشکاران این دارو به عنوان یک استروئید قوی و بسیار سریع الاثر وعاملی برای بدست آوردن حجم و قدرت عضلانی در زمانی بسیار کم شناخته شده است که نشان دهنده عملکرد و تاثیر سریع این استروئید است.

تستوسترون موجود درسوسپاژن خالص و بدون استر متصل به آن است و این به آن معناست که شما وقتی ۱۰۰ میلی گرم از این دارو را مصرف می کنید واقعا ۱۰۰ میلی گرم تستوسترون خالص مصرف کرده اید که بدلیل نداشتن استر وزن آن کم نمی شود ولی بطور مثال در تستوسترون آنتات در هر ۱۰۰ میلی گرم آن منهای وزن استر تقریبا ۷۲ میلی گرم تستوسترون آننتات وجود دارد.
سوسپانسیون نامیده می شود چرا که تستوسترون در آب به حل نمی شود و به حالت تعلیق در می آید و بعد از مدتی که در حالت سکون می ماند ته نشین می شود به همین علت قبل از مصرف آنرا به شدت تکان میدهند تا اطمینان پیدا کنند که ذرات معلق به شکل یکنواخت در آن پخش شده است. تستوسترون بدون استر به سرعت وارد جریان خون می شود و به همان سرعت هم خارج می ، به همین دلیل ورزشکاران برای بالا نگاه داشتن تستوسترون در خون احتیاج به تزریق های مکرر دارند.وقتی که شما یک استروئید روغنی مثل سوستانون استفاده می کنید هفته ها طول می کشد که به اوج تاثیر خود در بدن برسد اما با استفاده از تستوسترون سوسپاژن این کار فقط چند ساعت طول می کشد.
تستسترون سوسپاژن دقیقا مثل تستوسترون خود بدن عمل می کند رشد و ساخت توده عضلانی در این استروئید همراه با بروز علائم مردانه و احتباس آب و نمک می باشد.

همچنین تستوسترن موجود در سوسپانسیون به شدت تمایل به خشبو شدن دارد (عملی که در آن تستوسترون به استروژن تبدیل می شود) در نتیجه در مصرف کنندگان باعث بروز علائم زنانگی از قبیل جینکو ماستیا (بزرگ شدن سینه و نوک آن) نیز می شود.

بدلیل عمر کوتاه سوسپانسیون در بدن معمولا آنرا همراه با دیگر استر های تستوسترون محلول در روغن که ماندگاری بیشتری در بدن دارند استفاده می کنند. ورزشکاران حرفه ای که خود را برای مسابقات آماده می کنند و سوسپانسیون را به تنهائی استفاده می کنند در روز ۲ تا ۳ مرتبه ,۳۵۰ تا ۱۰۰۰ میلی گرم در هفته و تا ۸ هفته در سال از آنرا به روش تزریق چرخشی مصرف می کنند و همچنین به دلیل معلق بودن تستوسترون در آب و نبود روغن تزریق این دارو همراه با درد شدید می باشد که بعضی از ورزشکارانی آنرا با دیگر استروئید ها مخلوط و مصرف می کنند. مخلوط کردن داروهای روغنی و سوسپانسیون در یک سرنگ باعث کمتر شدن درد ناشی از تزریق می شود.
تستسترون سوسپاژن دقیقا مثل تستوسترون خود بدن عمل می کند

کسانی که فقط از سوسپاژن به تنهائی می خواهند استفاده کنند, برای کم کردن درد ناشی از تزریق آنرا با ویتامین هائی مثل ویتامین B12 تزرقی مخلوط می کنند.

از آنجائی که مصرف این دارو باعث بروز علائم زنانه می شود, برای مهار آروماتاس و جلوگیری از جینکو ماستی میتوان آنرا به همراه آنتی استروژن هائی قوی مثل آرمیدکس (ARMIDEX) استفاده کرد.
از عوارض جانبی شایع این دارو می توان به آکنه, ریزش مو, نفخ شدید, جینکو ماستیا, آتروفی بیضه, فشار خون و کلسترول بالا و احتباس آب و نمک اشاره کرد. در ضمن این دارو یکی از بدترین انتخواب ها برای زنان ورزشکار است.
از بهترین سوسپانسیون های موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• آکوآ تست بالکان فارما ساخت کشور مولداوی حاوی ۵۰ میلی گرم تستوسترون سوسپانسیون در آمپول های ۱ میلی لیتری ( این محصول تا اواخر سال ۲۰۱۰ در دوزهای ۱۰۰ میلی گرمی عرضه می شد که بعلت چگالی زیاد باعث بروز بعضی عوارض از جمله التهاب در ناحیه تزریق می شد )
• تستوسترون سوسپانسیون آکوآ جنریک فارما ساخت چک ۵۰ و ۱۰۰ میلی گرم در میلی لیتر در آمپولهای ۲ میلی لیتری
• آگوویرین دپوت ( AGOVIRIN DEPOT ) ساخت کارخانه بیوتیکا (BIOTIKA ) کشور جمهوری اسلواکی ۲۵ میلی گرم در هر میلی لیتر در آمپول های ۲ میلی لیتری.

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


پنج × 9 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز