تستوسترون ساسپنشن

تستوسترون ساسپنشن

تستوسترون ساسپنشن

تستوسترون ساسپنشن یکی از قویترین و قدیمیترین استروئید های تستوسترون است که بصورت محلول در آب بوده و در بین ورزشکاران ورزش های قدرتی طرفدارهای بسیار را به خود جذب کرده است. طبق گزارشاتی قدرت بدست آماده در بدن با مصرف این نوع استروئید از سایر محصول های مشابه اش به مراتب بیشتر می باشد. این افزایش قدرت به سرعت پس از مصرف ایجاد می شود.

اما اثرات آنابولیک تنها  ۲ تا ۳ روز در جریان خون فعال می باشد به سرعت توسط کبد غیر فعال می گردد.

ورزشکاران نیز به علت دوام اثر پایین این دارو بصورت روزانه از آن استفاده می کنند و دوز مصرف روزانه این دارو بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم در روز است.

برای تزریق تستوسترون ساسپنشن نیز به تزریق عمیق عضلانی مانند سایر استروئید های ندارید و حتی با سرنگ انسولین هم می توان آن را تزریق کرد. اگر چه قدرت وحجم حاصل ازاستر فوق بسیاربالاست ولی عوارض جانبی آندروژنیک بالایی را نیز بھ ھمراه دارد و باعث افزایش سریع استروژن در سطح خون شده و آن نیز به نوبه خود باعث ایجاد خواص استروژنی بالا از جمله حبس آب و نمک و ژنیکوماستی می گردد.

مصرف ساسپنشن بدون استفاده از آنتی استروژن ها شبیه نولوادکس و کلومیفن و غیره بسیاز مضر و خطرناک می باشد و عوارض جانبی آن به سرعت و بیشتر از سایر داروها نمایان خواهد گردید.

زمانی که شما از این دارو مصرف میکنید حتماً باید فشار خون و عملکرد کلیه ها و کبد را در طول دوره به دقت کنترل کنید و همیشه به یاد داشته باشید که مصرف داروهای سریع اثر و قوی حتما با خاصیت آندروژیک و استروژنی بالا نیز همراه است و حرفه ای هایی شبیه کولمن حداکثر هفته ای یک بار چکاب کامل شده و سطح هورمون های کبد آنها مورد آزمایش قرار می گرفت و پس همیشه شما کاربر ورزشکار عزیز مواظب بلند پروازی هایت باش !!!

منبع : ادکوان

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.