تستوسترون انانتات

تستوسترون انانتات

تستوسترون انانتات
تستوسترون انانتات یکی از استر های طبیعی تستوسترون است . انانتات مانند بیشتر نام های تجاری که تقریبا پیشنهاد می شود ، یک استروئید با عملکرد طولانی مدت می باشد . بسته به متابولیسم و سطح هورمون اولیه ی بدن ،این دارو دوام اثر۲ و ۳هفته در بدن آدمی دارد تا اینکه از لحاظ تئوری و وقفه های خیلی طولانی بین تزریقات ممکن است . اگر چه تستوسترون انانتات موثر است برای چندین هفته این دارو حداقل هفته ای یک بار تزریق می شود در بدن پاورلیفتینگ ها ، بدنسازان و وزنه برداران .

مزیت قطعی تستوسترون انانتات اگرچه آن است که این ماده اثر آندروژنی بسیار قدرتمندی دارد و زمانی که با یک دارو با خواص آنابولیکی قوی ترکیب شود در افزایش حجم عضلات و قدرت جسمانی معجزه می کند این تقریبا به هر شخصی اجازه می دهد ،در طول مدت زمان کوتاهی ، قدرت جسمانی زیاد وافزایش حجم عضلانی شدید و در خور توجهی را کسب کند .

افزایش شدید وزن و حجم به دست آمده از مصرف این دارو عمدا از نتیجه احتباس آب و املاح در بدن خواهد بود وقتی که ذخیره الکترون ها و آب اتفاق می افتد وهمین امرمورد توجه بدنسازان و ورزشکاران قدرتی قرار گرقته است و کسانی که چند هفته است که از این دارو مصرف کرده اند با آبدار شدن بدن و با حجم عضلات روبرو می شوند . یک از مشکلات اصلی این دارو تبدیل آسان آن به هورمون زنانه استروژن است و این امر در بعضی از افراد باعث عارضه نوک سینه می شود و برای کسانی که از دزهای ۵۰۰ میلی گرم و بالاتر در هفته استفاده می کنند برای جلو گیری تبدیل این دارو به هورمون زنانه (استروژن) با ید همراه آن از داروهای آنتی استروژن همانند نولوادکس و یا پروویرون نیز استفاده کند تستوسترون انانتات دارویی است که در تسریع فرایند ریکاوری در بدن ورزشکاران موثر است و همین امر باعث شده است که بدن برای یک تمرین سنگین دیگر آماده باشد تستوستروانانتات در ترکیب با استروئید های دیگر مانند دکادورابولین و پارابولان ، دیانابول، آنادرول وسوستانون بهتر عمل می کند مصرف تستوسترون انانتات ممکن است موجب مهار شدن ترشح طبیعی تستوسترون در بدن شده و مصرف طولانی مدت این دارو نیز با کوچک شدن بیضه ها همرا خواهد بود و برای کم کردن این عوارض درهنگام مصرف از داروهای افزایند ترشح تستوسترون همانند کلوماید و یا hcg استفاده کرد.

منبع : fitnesstips

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.