بارسلونا - اتلتیکومادرید

تساوی بارسا – اتلتیکومادرید

بارسلونا - اتلتیکومادریداتلتیکو مادرید و بارسلونا همچنان هم امتیاز با هم به پیش می روند.
تساوی بدون گل اتلتیکو مادرید و بارسلونا امیدهای رئال مادرید را برای قهرمانی برگرداند.
نبرد دو تیم صدرنشین پایاپای بود و اکنون رئال می‌تواند با پیروزی در خانه اسپانیول به فاصله سه‌امتیازی این دو تیم برسد.
بارسلونا با این تساوی همچنان صدرنشین ماند، چرا که دیدار مستقیم آنها با اتلتیکو مساوی به پایان رسیده و تفاضل گل تعیین‌کننده می‌شود.
دو تیم در این مسابهق موقعیت‌های زیادی نداشتند و ویکتور والدس و تیبو کورتوا هم عملکرد خوبی داشتند. لیونل مسی و نیمار در این مسابقه ذخیره بودند و مسی بین دو نیمه جای آندرس اینیستا را گرفت و نیمار در نیمه دوم به میدان رفت.
اتلتیکو بازی را بهتر آغاز کرد و پرس سنگینی را روی بازیکنان بارسلونا انجام داد. آردا توران ستاره این مسابقه بود و در تمامی نقاط زمین دیده می‌شد.
والدس در نیمه دوم واکنشی عالی روی ضربه کوکه از فاصله‌ای نزدیک انجام داد اما کمک داور به‌درستی اعلام آفساید کرده بود. یک بار هم توران با حرکتی عالی ضدحمله‌ای خطرناک را ترتیب داد ولی ضربه پای چپ دیه‌گو کاستا به بیرون رفت. خود توران هم یک بار شوتی زد که والدس آن را مهار کرد.
مسی در دقیقه ۶۹ در موقعیتی خوب نتوانست ضربه سر را به‌خوبی بزند و سانتر سسک فابرگاس را به بیرون زد. یک بار هم شوت عالی مسی را کورتوا به‌زیبایی دفع کرد و کسی هم در ریباند حاضر نبود تا گل بزند. بارسا در اواخر مسابقه فشار بسیاری آورد اما تلاش‌های نیمار و مسی بی‌نتیجه ماند و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید؛ انگار هیچ چیز نمی‌تواند این دو تیم را در صدر جدول از هم جدا کند.
منبع : گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.