بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تساوي تيم زير 22 سال ايران مقابل ژاپن

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تساوی تیم زیر ۲۲ سال ایران مقابل ژاپن

124

تیم ملی فوتبال زیر 22 سال ایرانتیم ملی زیر ۲۲ سال ایران در اولین دیدار خود در گروه سوم رقابت‌های زیر ۲۲ سال آسیا از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه رویال شهر مسقط به مصاف ژاپن رفته است.
این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی پرگل ۳ بر ۳ به پایان رسید.
شاگردان هومن افاضلی با وجود اینکه کمتر از ۵ تمرین کنار یکدیگر برگزار کردند و به دلیل اتفاقاتی که افتاد نتوانستند با تیم کامل خود در این مسابقات به میدان بروند بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. حتی علیرضا منصوریان که هدایت این تیم را برعهده داشت حدود ۱۲ روز پیش از سمت خود کنار رفت و جای او را هومن افاضلی گرفت.
بازیکنان ایران در این دیدار بسیار با انگیزه ظاهر شدند و تمام توان خود را در طول مسابقه به کار گرفتند.
در نیمه اول هرچند ایران دو بر یک بازنده به رختکن رفت اما بازیکنان نشان دادند که توانایی گشودن دروازه حریف خود را باز هم دارند.
ایران بازی را بسیار خوب آغاز کرد و تواسنت در دقیقه ۷ توسط بهنام برزای به گل برسد. در ادامه ژاپن خیلی زود توانست در دقیقه ۹ با شوت شویا ناکاجیوا بازی را به تساوی بکشاند. سپس ژاپن با ادامه حمالات روی کار فردی تاکاما هاسونو دقیقه ۳۰ و عدم هماهنگی بازیکنان ایران گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا شاگردان هومن افاضلی با قبول شکست در پایان نیمه اول به رختکن بروند.
در نیمه دوم ایران سراپا حمله شد و توانست در دقایق ۴۸ و ۵۵ توسط کاوه رضایی گلزنی کند و از حریف خود پیش بیافتد. در دقیقه ۶۵ شویا با یک شوت توانست بازی را به تساوی بکشاند.
در دقایق پایانی ژاپنی‌ها یک موقعیت تک به تک هم داشتند که مسعود ریگی با یک تکل دروازه را نجات داد.
در این دیدار ایران با ترکیب علیرضا بیرانوند، شهریار شیروند، محمد امین حاج محمدی، افشین اسماعیل زاده(۵۴ احسان پهلوان)، پیمان میری (۷۵ ارسلان مطهری)، احمد زنده‌روح، شهاب کرمی(۸۰ مسعود ریگی)، فردین عابدینی، بهنام برزای، مهدی شیری و کاوه رضایی به میدان رفت.
در دیگر دیدار گروه سوم استرالیا موفق شد کویت را یک بر صفر شکست دهد. بازی بعدی ایران روز سه شنبه از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه مقابل استرالیا برگزار می‌شود.
بدین ترتیب پس از پایان دیدارهای نخست استرالیا با ۳ امتیاز در صدر گروه جای گرفت، ایران و ژاپن با یک امتیاز دوم و سوم هستند و کویت بدون امتیاز در رده چهارم است.

نظر خود را بگذارید


هشت × 5 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز