بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
ترکیب سه گانه برای شارژ انرژی !

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

ترکیب سه گانه برای شارژ انرژی !

774

 ترکیب سه گانه برای شارژ انرژی !

حتماً همه شما روزهایی را تجربه کرده اید که چنان احساس خستگی داشتید که ترجیح دادید از تمرین صرف نظر کنید، و حقیقت این است که با افزایش سن اغلب افراد تعداد روزهای بیشتری از این دست را تجربه می کنند. خبر خوب این است که مکمل های متعددی در دسترس است برای اینکه از تله این نوع خستگیها رها شوید و انرژی خود را به سطحی برساند که برای انجام یک تمرین طوفانی و جدی نیاز دارید. در ادامه سه مورد از کارامدترین مواد در جهت دستیابی به این هدف را به شما معرفی کرده ایم ؛ می توانید در پی مکمل هایی باشید که هر سه این مواد را در کنار هم در اختیارتان بگذارند:

کافئین

تعجبی ندارد که چرا این مثلث افزایش انرژی با کافئین شروع می شود.

پر مصرف ترین داروی دنیا که نه تنها سیستم عصبی شما را برای تولید انرژی بیشتر تحریک می کند.، بلکه بدن را تشویق می کند به سوزاندن چربی بیشتر برای تاًمین انرژی .

علاوه براین ، می تواند کمک کند به تقویت جریان خون در بدن برای عملکرد بهتر مغز و توزیع انرژی در بدن . مصرف دز کوچکی از کافئین در کنار دو ترکیب پیش رو نه تنها احساس خستگی را در شما از بین می برد بلکه انرژی زیادی هم در اختیارتان قرار می دهد برای ماجراجویی های هیجان انگیز در باشگاه !

سیترولین

این امینو اسید از محرکهای قدرتمند تولید نیتریک اکسید در بدن بشمار می آید که با افزایش جریان خون در عضلات باعث ارتقاء سطح انرژی می شود. ولی روش اصلی که سیترولین به افزایش سطح انرژی کمک می کند از طریق حذف آمونیاک از بدن است . از آنجایی که آمونیاک خستگی عضلات را در پی دارد، کاهش سطح آن می تواند کمک کند به تاًخیر و کاهش بروز خستگی عضلانی.

 ترکیب سه گانه برای شارژ انرژی !

فرمهای رایج و معملی سترولین عبارتند از ال _ سیترولین و سیترولین مالات . سیترولین مالات دارای مزیت اضافی است که بدلیل وجود مالیک اسید است، که تولید انرژی را باز هم بیشتر تقویت می کند با کمک به بدن برای تبدیل اسید لاکتیک به انرژی .

ان – استیل – تایروزین

این فرم از آمینو اسید تایروزین در بدن قابلیت جذب و مصرف بهتری نسبت به فرم خالص تایروزین دارد. افزودن یک گروه تایروزین بخصوص توانایی آنرا برای گذر از دیواره عروق مغزی و ورود به مغز تسهل می کند، که در آنجا بخش اصلی از وظیفه خود را در زمینه افزایش سطح انرژی انجام می دهد، همچنین بهبود خلق و خو و حتی کمک به چربی سوزی . تمام این خصوصیات به واسطه این حقیقت است که بدن از تایروزین استغاده می کند برای تولید هورمونها و ناقل عصبی متعددی ، از جمله دو پامین ، اپی نفرین و نوراپی نفرین.

منبع : مجله فلکس _ می ۲۰۱۲

نظر خود را بگذارید


8 − = هفت

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز