بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تاریخچه ورزش تیراندازی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تاریخچه ورزش تیراندازی

1172

تیرکمانتاریخچه ورزش تیراندازی:
با ظهور دین مبین اسلام، تیراندازی هم به عنوان یک نیاز و هم یک صفت ذاتی مورد توجه قرار گرفت، مهارت مسلمانان در تیراندازی یکی از پایه های اصلی آنان در رزم بود.
پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: “سوارکاری و تیراندازی بیاموزید که از بهترین ورزش هاست.” درقرن پانزدهم میلادی با اختراع اسلحه آتشین (توپ و تفنگ)، کم کم اهمیت و نقش تیراندازی با تیر و کمان در ارتش ها رو به کاستی گذاشت و از آن پس بهره گیری از این وسیله برای شکار، سرگرمی  و ورزش مورد توجه قرار گرفت و مسابقات مختلفی با تیر و کمان بر پا گردید.
در اوایل قرن شانزدهم میلادی، با ساخت اسلحه های گرم و تفنگ های لوله بلند، تیراندازی در مراسم مذهبی و اعیاد مختلف به صورت آداب و رسوم مردم آن زمان شکل گرفته و مسابقاتی نیز با تفنگ برگزار می گردید.

تیراندازیبا توسعه و ساخت ابزارهای تیراندازی با سلاح، اولین مسابقات رسمی در قرن ۱۹ میلادی آغاز و اولین المپیک سال ۱۸۹۶ آتن در ۹ رشته ورزشی برپا گردید که در بین آنها تیراندازی از بیشترین شرکت کننده برخوردار بود.
سازمان های اداره کننده ورزش تیراندازی:
۱-    فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی ISSF  :
فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی در سال ۱۹۰۷ تاسیس گردید و در سال ۱۹۱۵ این فدراسیون منحل شد. در سال ۱۹۱۵ با نام UIT (union international de tir) اتحادیه بین المللی تیراندازی مجددا سازماندهی گردید.
در سال ۱۹۳۹ فعالیت های این فدراسیون به حالت تعلیق درآمد و در سال ۱۹۴۷ با نام (UIT ) فعالیت های خود را از سر گرفت. در پانزدهم جولای ۱۹۹۸ عنوان “فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی” انتخاب گردید و علامت اختصاری آن ISSF می باشد. تجدید سازمان این فدراسیون را کمیته بین المللی المپیک (IOC ) بر عهده دارد. مکان مورد استقرار ISSF در حال حاضر در شهر مونیخ آلمان می باشد.
۲-    فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران:
فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۳۷ هجری شمسی مصادف با سال ۱۹۵۸ میلادی تاسیس شده و تا کنون ۱۴ نفر به عنوان فدراسیون بر آن مدیریت داشته اند.در حال حاضر این فدراسیون با هیئت های تیراندازی زیر مجموعه خود بالغ بر ۳۰ هیئت در سراسر کشور مسئولیت اداره ورزش تیراندازی را بر عهده دارد.
تعداد رشته های تیراندازی فعال در کشور ۲۲ رشته میباشد.

منبع:باشگاه تیراندازی

نظر خود را بگذارید


× پنج = 45

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز