بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تاثیر COQ10 بر کاهش آثار مخرب ورزشهای هوازی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ اردیبهشت
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تاثیر COQ10 بر کاهش آثار مخرب ورزشهای هوازی

1318

تاثیر COQ10 بر کاهش آثار مخرب ورزشهای هوازی

شاید این جمله تعجب آور به گوشتان خورده باشد که تمرین های همازی می تواند آثار مخربی در پی داشته باشد .ولی این جمله به این شرط صحیح میباشد و آن،اینکه بیش از اندازه و سر خود قرار گیرد.
حقیقت این است که هر چیزی در حد متعادل و متوسط،برای بدن مفید است ولی وقتی به مقدار زیاد استفاده شود می تواند آثار مخربی را به دنبال داشته باشد.حتی در مورد اکسیژن و آب، این موضوع صدق میکند.اگر چه تمرین هوازی از سلامت قلب و عروق پشتیبانی میکند و به سوختن چربی ها کمک میکند.جای تعجبی نیست که همزمان میتواند آثار مخربی هم در پی داشته باشد.البته،فواید تمرین هوازی در سطح متوسط بر معایب آن میچربد.

مصرف COQ10 اکسیدانها را مهار میکند

با این حال میتوانید استقاده از مکمل Coq10 را مد نظر قرار دهید برای کاهش آثار مخرب مرتبط با تمرینات هوازی و افزایش اثر مثبت ورزش های ایروبیک.

هر نوعی از تمرین که انجام میدهید،نوعی استرس برای بدن به شمار می آید.در واقع تمرین به خودی خود سودی برای بدن ندارد،بالعکس مضر هم هست!در اصل آنچه برای بدن شما خوب است ،سازگاری بدن با فشار ناشی از تمرین است.وقتی تمرین هوازی انجام میدهید،به طور عمده از مسیر های سوخت و ساز استفاده میکنید که هوازی هستند.

به این معنی که عضلات شما در حضور اکسیژن به سوزاندن کربوهیدراتها  و چربی ها میپردازند برای تولید انرژی مورد نیاز.

علاوه بر انرژی مواد زائدی هم تولید میشود از جمله دی اکسید کربن و رادیکالهای آزاد.دی اکسید کربن میتواند باعث افزایش سطح اسیدی خون شود و رادیکالهای آزاد میتوانند به عضلات ودیگر بافتها اسیب برسانند..بر خلاف ورزش های هوازی ،تمرینات با وزنه،ورزش های بی هوازی به شمار می آیند.به این معنی که برای تامین انرژی مورد نیاز انها نیاز به اکسیژن نیست.در نتیجه رادیکال های آزاد کمتری هم تولید میشود.تمرینات هوازی شدید و طولانی،مثل آنچه توسط دوندگان ماراتن  یا دوچرخه سوار ها اجرا میشود،باعث آسیب های بیشتری نسبت به تمرینات هوازی متوسط میشود.انجام تمرینات هوازی در حد متوسط کمک میکند به محدود نمودن آثار منفی این نوع تمرینات.

یکی دیگر از راههای کاهش آسیب های ناشی از تمرینات هوازی مصرف Coq10 است،ماده شبه ویتامینی که محلول در چربی است و در غشاء تمام سلول های بدن یافت میشود.
تاثیر COQ10 بر کاهش آثار مخرب ورزشهای هوازی
Coq10 برای تسهیل کردن مراحل مهمی در تولید انرژی و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان ،در مبارزه با رادیکال های آزاد تولید شده در طول تمرینات هوازی نقش دارد. علاوه بر اینها Coq10 میتوانید با تثبیت غشاء سلولها به افزایش جریان خون کمک کند.

بر اساس تحقیقات اخیرCoq10 می تواند در نرمال سازی سطوح اسید لاکتیک هم نقش داشته باشد.از آنجایی که Coq10 محلول در چربی است ،وقتی به همراه غذا های حاوی مقداری چربی وصرف شود ،بیشترین مقدار جذب را خواهد داشت.برای کسب نتایج بهینه ،۵۰تا ۱۰۰ میلی گرم از آن را در روز مصرف کنید.

مزایای بیشتر:

COQ10 به همراه ویتامین Eمی تواند سطح کلسترول مضر خون را به حد اقل برساند و به داشتن زندگی طولانی تر کمک کند.افزایش سطوح کلسترول مضر با شکل گیری انسداد عروق و بیماری های قلبی در ارتباط است،مشکلاتی که ممکن است با افزایش سن،تهدید بزرگی برای سلامتی باشد.

نظر خود را بگذارید


− 1 = سه

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز