بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
تاثیر تغذیه بر پرورش اندام

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

تاثیر تغذیه بر پرورش اندام

392

تاثیر تغذیه در پرورش اندام

بهای پرورش اندام را بپردازیدظاهراً بدنسازی از ورزش های ارزان به حساب می آید. شما می توانید با پرداخت وجه ناچیز ماهانه عضو یک باشگاه بدنسازی شوید و از امکانات آن طی ۳ تا۴ روز در هفته استفاده کنید و یا حتی با خرید یک جفت دمبل و هالتر و یک میز پرس در منزلتان یک باشگاه کوچک راه اندازی کنید. خب تا اینجای کار مشکلی نیست. ولی کاش قضیه به همین جا ختم می شد.
مهم ترین قسمت این ورزش بعد از پرداخت حق عضویت شروع می شود. یعنی پرداخت قیمت تمرین و تغذیه طبیعی است که که برای بدست آوردن هر چیزی در این دنیا باید بهای آن را هم پرداخت کنید. برای بدست آوردن یک اندام متناسب و سلامتی بدن هم قیمتی مشخص شده که خدمت تان عرض می کنم.


اولین اصل در پرورش اندام داشتن یک رژیم غذایی مناسب است. رژیم غذایی مناسب یعنی چه؟ بطور کلی یعنی تأمین پروتئین و تمامی ۲۱ نوع آمینواسید مورد نیاز به اضافۀ تأمین انرژی بدن برای عضله سازی توسط کربوهیدرات ها در غیر این صورت بدن پروتئین مورد نیاز خود را از شکستن بافت های عضلانی و تبدیل آن به پروتئین بدست خواهد آورد و این یعنی فاجعه. یعنی هر چه رشته کرده اید پنبه می شود. عضلاتی را که به سختی و با زحمت زیاد پرورش داده اید، در اثر سوء تغذیه به باد فنا می روند.
اینجاست که پرورش اندام از یک ورزش ظاهراً ساده و ارزان تبدیل به یک ورزش پیچیده و گران می شود. بدن انسان نمی تواند پروتئین مورد نیاز خود را در یک وعدۀ غذایی تأمین کند، حتی اگر شما یک مرغ درسته را در یک وعده میل کنید، فقط مقداری از آن جذب شده و بخشی از پروتئین آن بیهوده به هدر خواهد رفت. از اینرو باید مقدار پروتئین لازم را به تدریج به بدن وارد کنید. به همین جهت مجبورید هر ۳ ساعت یکبار یک وعده غذایی داشته باشید. بدین ترتیب شما حدود ۶ وعده غذایی خواهید داشت که مثلاً ۱۰۰ گرم استیک یا ۱۰۰ گرم شنسیل مرغ یا ماهی یا پروتئین گیاهی مانند سویا، لوبیا، حبوبات و غلات باید در هر وعدۀ آن گنجانده شود.
جدای از این، مصرف مکمل هم بودجه ای جداگانه می طلبد. انواع مکمل ها با وزن ها و طعم های مختلف و ترکیبات گوناگون و چربی سوزها و آمینواسیدها و مکمل های حاوی کربوهیدرات و غیره هر کدام با قیمت ها و کیفیت های متفاوت به خودی خود هزینۀ این ورزش را بالا می برد.
تنها ماده ای که مصرف آن برای بدنساز بسیار ضروری است و تقریباً رایگاه تمام می شود، نوشیدن روزانه ۱۲ لیوان آب است. البته اگر مشتری آب معدنی هستید، باز هم برایتان هزینه آور است.
تازه این مطالب مربوط به پرداخت قیمت تغذیه شماست. بهای تمرین شاید ارتباطی با اسکناس نداشته باشد ولی تحمل دردهای عضلانی و خستگی های شدید ناشی از تمرین احتمال آسیب دیدگی در مفاصل یا بافت های عضلانی در اثر تمرین یا افتادن وزنه روی بدن، از پرداخت هر گونه وجه نقدی سخت تر است.
با تمام این حرف ها ممکن است هیچکدام از این اتفاقات برای شما رخ ندهد و یا هدف شما از بدنسازی لزوم پرداخت چنین هزینه هایی را از بین ببرد. ولی به هر حال پرورش اندام ورزشی است که مرد میدان می طلبد.
دست و پنجه نرم کردن با فولاد سرد و تحمل و تازیانه های آن بر روی عضلات، اراده ای محکم، عزمی استوار و انگیزه ای قوی می خواهد. مطمئن باشید کسی که در حال حاضر به این ورزش می پردازد، مسلماً دارای ویژگی های فوق می باشد. در غیر این صورت از کنار باشگاه هم عبور نمی کرد.
منبع: آکا ایران

نظر خود را بگذارید


9 + = هجده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز