بولدنون ( Boldabol – Equipoise )

بولدنون ( Boldabol – Equipoise )

بولدنون ( Boldabol – Equipoise )

بولدنون نیز دارویی تزریقی است که در بین حرفه ای ها طرفداران ویژه ای دارد .
بولدنون یک نوع استروئید تزریقی می باشد که از لحاظ ساختار شیمیایی بسیار شبیه به دیانابول می باشد و تنها با یک آلفا الکیل با دیانابول متفاوت است ولی از لحاظ عملکرد در برابر دیانابول یک استروئید با قدرت اثر ملایم و خواص آندروژنیک نسبتا کم می باشد . بولدنون یک استروئید پر طرفدار در بین حرفه ای هاست که خواص آنابولیک بسیار خوب و خواص استروژنی ملایم می باشد و در بدن باعث تولید توده عضلانی (حجم) و قدرت مناسب و پایدار است .

اگر چه بهترین اثر بولدنون در ترکیب با سایر استروئید ها می باشد . ولی به تنهایی نیز دارویی مناسب برای مبتدی ها و حرفه ای هاست . که از این لحاظ مانند دکا است .

بسیاری از ورزشکاران از بولدنون حیوانی که برای حیوانات نظیر اسب و سگ و … ساخته می شود استفاده می کنند . چون این دارو برای دوپینگ حیوانات نظیر اسب های مسابقه ای و غیره استفاده می شود و اکثرا در لابراتورهای غیر مجاز و در شرایطی که کاملا استریل نمی باشد تهیه می شوند . این دارو ها که برای حیوانات ساخته شده اند گرچه اثر بیشتری دارند اما عوارض شدیدی نیز شما را تهدید می کند . مانند انتقال بیماری هایی نظیر هپاتیت و ایدز و …. که به خاطر نگهداری نادرست این دارو ها در محیط های غیر مجاز می باشد .
برای افزایش حجم بیشتر بهتر است بولدنون با داروهایی نظیر اکسی دیانابول و یا تستسترون دپوت استفاده شود که با اثر بخشی بالا ولی با عوارض استروژنی بیشتری همراه می باشد. و برای آماده سازی مسابقات که نیاز به داشتن بدنی خشک می باشد مصرف بولدنون با پارابولان و یا وینسترول پیشنهاد می شود .

موثرترین دوز استفاده از بولدنون ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلی گرم در هفته می باشد که در یک دوره ۶ هفتگی بولدنون وزن بدن ۷ تا ۹ کیلو افزایش میابد و بهتر است تزریق دارو را هر ۲ روز یک بار انجام دهید .

به علت دیر جذب بودن تزریق بولدنون با درد نسبی بعد از تزریق همراه می باشد و بهتر است محل تزریق را هر دفعه تغییر دهید.

منبع : تک اندام

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.