بوروسيا دورتموند مقابل ناپولی

بوروسیا دورتموند مقابل ناپولی

بوروسیا دورتموند مقابل ناپولیمیزبان برای داشتن شانس صعود به دور بعد این رقابت ها به هر سه امتیاز این دیدار خانگی نیاز دارد اما پسران بنیتس برای صعود فقط به یک تساوی نیاز دارند
بوروسیا دورتموند که در فرم خوبی به سر نمی برد سه شنبه شب از سری رقابت های لیگ قهرمانان در سیگنال ایدونا پارک به میزبانی ناپولی با انگیزه می رود.
شیرهای طلایی وستفالن هر سه مصاف اخیرشان در مجموع رقابت ها را باخته اند،چیزی که از فوریه سال ۲۰۱۰ بی سابقه بوده و پس از شکست ۳-۰ برابر بایرن به رده ی سوم بوندس لیگا سقوط کردند.
شکست ۱-۰ برابر آرسنال در سیگنال ایدونا پارک از سری رقابت های لیگ قهرمانان پایان کار نبود و آنها در بازگشت به لیگ این بار برابر گربه سیاه شان یعنی وولفسبورگ تن به شکست دادند و اوج کار باخت ۳-۰ شنبه عصر برابر بایرن مونیخ بود.
سباستین کهل کاپیتان و لوکاس پیشچک مدافع که به تازگی از بند مصدومیت رها شدند در بازی برابر بایرن بر روی نیمکت ذخیره ها حضور داشتند اما دورتموند همچنان بازیکنان کلیدی اش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
نوان سابوتیچ مدافع و انتخاب نخست در قلب خط دفاعی به همراه متس هوملز مصدوم بلند مدت دورتموند در دسترس نیستند در حالی که مارسل اشملزر مدافع چپ و ایکای گاندوقان هافبک نیز همچنان مصدوم هستند.
سابوتیچ پس از مصدومیتی که در شکست برابر وولفسبورگ گریبانگیرش شد احتمالا تمام فصل را از دست خواهد داد اما مصدومیت هوملس در اردوی تیم ملی آلمان شکل گرفت.
به دنبال این مصدومیت ها،کلوپ مجبور شد تا مانوئل فردریک بازیکن آزاد را به خدمت بگیرد،بازیکنی که در پایان فصل گذشته بایرلورکوزن را ترک کرد و شنبه عصر در جریان شکست برابر بایرن نخستین بازی فصلش را برای دورتموند انجام داد اما یورگن کلوپ سرمربی آلمانی امیدوارست تا روبرت لواندوفسکی بتواند رکورد پنج بازی بدون گلزنی اش برای باشگاه و تیم ملی کشورش را  در بازی برابر ناپولی بشکند
مصاف اخیر این دو تیم که در ناپل برگزار شد،دورتموند با گلزنی گونسالو ایگواین  و اینسینیه با حساب ۲-۱ متحمل شکست شد.
موفقیت در لیگ قهرمان برای ناپولی با برد برابر مارسی کامل شد چرا که آنها با ۹ امتیاز از چهار بازی به رده ی دوم صعود کردند بنابراین با یک تساوی در سیگنال ایدونا پارک برابر دورتموند می تواند صعودشان به دور بعد را مسجل کنند اما ناپولی در لیگ سری آ دو بار متوالی برابر یوونتوس و پارما تن به شکست داد.
مارک همسیک که در شکست شنبه شب برابر پارما به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد به عنوان پنجمین بازیکن تاریخ باشگاه ناپولی از حیث بیشترین بازی انجام شده رسید اما او تنها ۹ دقیقه بعد با مصدومیت از ناحیه پا روبرو شد.بنابراین برای بازی سه شنبه شب برابر دورتموند در دسترس نیست.
مدافعانی چون کامیلو زونیگا و مستو نیز به دلیل مصدومیت نمی تواند میهمان را در این بازی حساس همراهی کنند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.