بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
بنيتس: مي‌توانستيم کار کاتانيا را يکسره کنيم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

بنیتس: می‌توانستیم کار کاتانیا را یکسره کنیم

436

سرمربی ناپولی از پیروزی خفیف تیمش برابر کاتانیا ابراز نارضایتی و تاکید کرد شاگردان او باید با اقتدار بیشتری این بازی خانگی را می‌بردند.

ناپولی یازدهمین بازی این فصل خود در رقابت‌های سری A را با پیروزی پشت سر گذاشت تا همچنان به عنوان نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده رم صدرنشین در کورس قهرمانی باقی‌ بماند. با این وجود رافائل بنیتس در کنفرانس خبری بعد از بازی به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت.


به گزارش تسنیم، بنیتس به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: به نظر من ناپولی هنوز با ۷۵ درصد توان واقعی‌اش بازی می‌کند و هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. ما گاهی اوقات بدشانسی می‌آوردیم اما عملکرد دروازه‌بان‌مان فوق‌العاده بود و ۴ موقعیت مسلم گلزنی را از حریف گرفت هرچند با توجه به تعداد موقعیت‌های خطرناکی که ما داشتیم باید بازی را راحت‌تر از این می‌بردیم. ما این کار را انجام ندادیم و نتیجه‌اش این شد که تا پایان با نگرانی بازی را دنبال کردیم.
ناپولی خوان کامیلو سونیگا و میگل آنخل باریتوس را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و شب گذشته مستو هم به فهرست مصدومانش اضافه شد. البته هنوز شدت آسیب دیدگی او مشخص نیست.
بنیتس درباره وضعیت این بازیکن اظهار داشت: مستو تا به امروز فصل فوق‌العاده‌ای داشته است اما زانوی او پیچ خورد و حالا باید معاینه شود. او بازیکن قدرتمندی است و به همین خاطر اینکه خودش می‌خواهد از میدان بیرون برود نشانه بدی است.
یکی از اتفاقات غیر منتظره بازی به میدان فرستاده شدن برونو اووینی از سوی بنیتس بود که اولین بازی خود را در این فصل سری A انجام داد. در شرایطی به جای مستو به میدان رفت که پائولو کاناوارو، مدافع باتجربه ناپولی روی نیمکت حضور داشت.
سرمربی اسپانیایی آبی‌پوشان جنوب ایتالیا درباره تصمیم خود برای میدان دادن به اووینی تاکید کرد: پائولو کاناوارو بازیکنی حرفه‌ای است و من باید برای سمت راست خط دفاع تیم یک بازیکن انتخاب می‌کردم در حالی که او یک مدافع میانی است. پائولو برای تیم واقعاً زحمت می‌کشد اما ما با اووینی برای حضور در این پست تمرینات زیادی انجام داده بودیم و به همین خاطر این بازیکن گزینه اول‌مان بود.

نظر خود را بگذارید


شش − = 5

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز