بنیتس: می‌توانستیم کار کاتانیا را یکسره کنیم

سرمربی ناپولی از پیروزی خفیف تیمش برابر کاتانیا ابراز نارضایتی و تاکید کرد شاگردان او باید با اقتدار بیشتری این بازی خانگی را می‌بردند.

ناپولی یازدهمین بازی این فصل خود در رقابت‌های سری A را با پیروزی پشت سر گذاشت تا همچنان به عنوان نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده رم صدرنشین در کورس قهرمانی باقی‌ بماند. با این وجود رافائل بنیتس در کنفرانس خبری بعد از بازی به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت.


به گزارش تسنیم، بنیتس به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: به نظر من ناپولی هنوز با ۷۵ درصد توان واقعی‌اش بازی می‌کند و هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. ما گاهی اوقات بدشانسی می‌آوردیم اما عملکرد دروازه‌بان‌مان فوق‌العاده بود و ۴ موقعیت مسلم گلزنی را از حریف گرفت هرچند با توجه به تعداد موقعیت‌های خطرناکی که ما داشتیم باید بازی را راحت‌تر از این می‌بردیم. ما این کار را انجام ندادیم و نتیجه‌اش این شد که تا پایان با نگرانی بازی را دنبال کردیم.
ناپولی خوان کامیلو سونیگا و میگل آنخل باریتوس را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و شب گذشته مستو هم به فهرست مصدومانش اضافه شد. البته هنوز شدت آسیب دیدگی او مشخص نیست.
بنیتس درباره وضعیت این بازیکن اظهار داشت: مستو تا به امروز فصل فوق‌العاده‌ای داشته است اما زانوی او پیچ خورد و حالا باید معاینه شود. او بازیکن قدرتمندی است و به همین خاطر اینکه خودش می‌خواهد از میدان بیرون برود نشانه بدی است.
یکی از اتفاقات غیر منتظره بازی به میدان فرستاده شدن برونو اووینی از سوی بنیتس بود که اولین بازی خود را در این فصل سری A انجام داد. در شرایطی به جای مستو به میدان رفت که پائولو کاناوارو، مدافع باتجربه ناپولی روی نیمکت حضور داشت.
سرمربی اسپانیایی آبی‌پوشان جنوب ایتالیا درباره تصمیم خود برای میدان دادن به اووینی تاکید کرد: پائولو کاناوارو بازیکنی حرفه‌ای است و من باید برای سمت راست خط دفاع تیم یک بازیکن انتخاب می‌کردم در حالی که او یک مدافع میانی است. پائولو برای تیم واقعاً زحمت می‌کشد اما ما با اووینی برای حضور در این پست تمرینات زیادی انجام داده بودیم و به همین خاطر این بازیکن گزینه اول‌مان بود.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.