بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
برگزاری مسابقات کشتی پهلوانی و هنرهای فردی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

برگزاری مسابقات کشتی پهلوانی و هنرهای فردی

265

سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای از برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی پهلوانی و هنرهای فردی خبر داد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از موج رسا, محمد رضا طالقانی اظهار کرد:توسعه و ترویج ورزش زورخانه ای به عنوان یک اصل مهم در توسعه ورزش پهلوانی و قهرمانی در کشور مورد تاکید قرار داد.
وی افزود:اهتمام به زیرساخت‌ها در این ورزش می‌تواند بسیاری از دغدغه‌های فعالان این عرصه را کاهش دهد.
سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای با یادآوری اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۳۴۰ میلیون تومان به فدراسیون پرداخت شده است، گفت: این در حالی است که فدراسیون در طول همین مدت حدود ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است.
طالقانی افزود:  بنابراین معتقدیم باید برای این مردم و به ویژه ورزش باستانی که از قداست خاصی برخوردار است، از جان مایه گذاشت و چشم به اعتبارات محدود دولتی ندوخت.
وی با بیان اینکه برای احیای ورزش باستانی باید از پهلوانک‌ها شروع کنیم، ادامه داد: استعداد در هر ورزشی از سنین پایین اتفاق می‌افتد به همین خاطر اهتمام به ورود ورزشکاران سنین پایین با عنوان پهلوانک می‌تواند فدراسیون را در تحقق اهداف توسعه‌طلبانه خود یاری کند.
طالقانی افزود: انتظار ما از هیئت‌های استان به ویژه استان زنجان که از پتانسیل بسیار بالایی در این زمینه برخوردار است، این است که دانش‌آموزان را برای حضور در ورزش باستانی ترغیب کنند و اجازه دهند بچه‌ها با آسودگی خاطر و با همان روحیات کودکی خود در زورخانه‌ها حضور یافته و به تمرین بپردازند.
وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات بین‌المللی در هر استان، یکی از رویکردهای جدی این فدراسیون برای احیای ورزش باستانی است افزود: اعتقاد ما بر این است که باید هر چند ماه یک‌بار اقدام به برگزاری رقابت‌های معتبر در استان‌ها کرد.
سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، از برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی پهلوانی و هنرهای فردی در  ۲۴ بهمن ماه سالجاری به میزبانی استان کردستان خبر داد و گفت: تا به امروز تیم‌های عراق، جمهوری‌آذربایجان، ترکیه و افغانستان برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.
طالقانی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم تا زمان برگزاری این رویداد، تعداد میهمانان خارجی به بیش از ۱۰ کشور افزایش یابد.

منبع:قطره

نظر خود را بگذارید


1 + سه =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز