بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
بروسیا دورتموند صفر – بایرن مونیخ سه

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

بروسیا دورتموند صفر – بایرن مونیخ سه

762

بروسیا دورتموند صفر – بایرن مونیخ سه: این گوتزه درخشان!بایرن مونیخ برای اولین بار پس از سال ۲۰۰۹ توانست در خانه دورتموند پیروز شود.
ماریو گوتزه در بازگشت به سیگنال ایدونا پارک گل زد تا بایرن مونیخ سه بر صفر در خانه بروسیا دورتموند پیروز شود.
گوتزه گل اول را زد و بایرن با دو گل دیرهنگام دیگر توانست پیروزی قاطعی به دست بیاورد.
هر دو تیم چند بازیکن کلیدی خود را نداشتند و به‌ویژه دورتموند از مصدومیت آسیب دیده بود و هیچ کدام از چهار مدافع همیشگی‌اش را در اختیار نداشت.
مانوئل فریدریش برای اولین بار در ترکیب دورتموند قرار گرفته بود و در آن سو هم فرانک ریبری به دلیل مصدومیت از ناحیه دنده غایب بود.
دورتموند بازی را خوب شروع کرد و در نیمه اول به موقعیتی عالی رسید که روبرت لواندوفسکی توپ را نتوانست گل کند.
دورتموندی‌ها در نیمه اول بازی را در دست داشتند اما بایرن در دقیقه ۳۸ می‌توانست گل بزند که ماریو مانجوکیچ نتوانست سانتر عالی آرین روبن را بزند. نیمه اول با جنجال به پایان رسید و مانجوکیچ به دلیل خطای کوین گروسکروتس واکنشی تند نشان داد.
در نیمه دوم هم هیچ کدام از دو تیم دست بالا را نداشت تا این که پپ گواردیولا در میان هو کردن طرفداران ماریو گوتزه را در دقیقه ۵۶ به جای مانجوکیچ به میدان فرستاد. گوتزه در دقیقه ۶۶ پاس توماس مولر از سمت راست را کنترل کرد و با ضربه‌ای دقیق از میان مدافعان دورتموند به کنج دروازه فرستاد. او پس از گل شادی نکرد.
دورتموند تلاش کرد گل مساوی را بزند و هنریخ مخیتاریان روی سانتر مارکو روییس می‌توانست گل بزند که مانوئل نویر توپ را عالی دفع کرد. البته مخیتاریان هم بسیار تعلل کرده بود.
بروسیا دورتموند صفر – بایرن مونیخ سه: این گوتزه درخشان!اما بایرن در دقیقه ۸۵ کار را تمام کرد. روبن از میان مدافعان دورتموند گذشت و با ضربه چیپ بسیار زیبایی توپ را از بالای سر رومن وایدنفلر و از زاویه بسته وارد دروازه کرد.
دو دقیقه بعد بود که روبن باز هم تاثیرگذار ظاهر شد. او توپ را به فیلیپ لام رساند و پاس او را توماس مولر به گل تبدیل کرد. این اولین برد بایرن در خانه دورتموند پس از سال ۲۰۰۹ بود.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


+ دو = 10

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز