بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
برنامه مکملی جی کاتلر

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

برنامه مکملی جی کاتلر

4553

برنامه مکملی جی کاتلر

جی کاتلر بیش از هر بدنساز دیگری در دهه اخیر شهرت پیدا کرده است.او چهار دوره قهرمان المپیاست که به نوعی حق مربی گری هم به گردن قهرمان جدید مستر المپیا داردو به واسطه حضور پر رنگ در مجلات و محافل بدنسازی بسیار پر طرفدار و محبوب است.هر سال جی کاتلر پیشرفت میکند و میزان عضلانی بودن بدن را بر اساس روش علمی خود در تغذیه،تمرین و مصرف مکمل ها ارتقاءمیدهد.
جی کاتلر قصد بازگشت به مسابقات مستر المپیا در سال ۲۰۱۳ را داردو قول هم داده که با بدنی کات تر،بزرگتر و بهتر از قبل روی صحنه حاضر شود.مکمل های خوب نقش بزرگی در ساخت مجموعه مورد نظر برای کاتلر دارند.در ادامه نگاهی میکنیم بر مکمل های مصرفی جی کاتلر.


قبل از تمرین:
او از مکمل GO محصولی از شرکت EXT استفاده میکند.این مکمل با کافئین و گیاهان خاص او را برای تمرین شدید آماده میکند.

این مکمل به عضلات کاتلر انرژی قابل استفاده ای میدهد و خستگی را با ترکیبی از کافئین ،بتا آلانین،تائورین،و گلوتامین،سرکوب مینماید و همچنین سیترولین و موادی هم کمک میکنند تا پمپاژ خون خیره کننده ای به وجود آید.

بعد از تمرین

کاتلر مکمل BUILD-HD محصول شرکت BPI را مصرف میکندتا ریکاوری را بهتر کند و رشد عضلات بیشتر شود.این مکمل دارای کراتین منوهیدرات(آزموده شده ترین نوع کراتین موجود در بازار)است و در رسیدن به اوج قدرت و رشد عضلات کمک میکند.
بیلد اچ دی شرکت BPIAIPHA-GPC و فسفاتیدیل کولین هم افزایش دهنده هورمون رشد است و به ریکاوری سیستم عصبی کمک میکند.استیل ال کارنیتین هم به افزایش تولید تستوسترون در بدن و استفاده آن توسط فیبر های عضله کمک میکند.
کوآنزیم کیو تن هم استقامت عضله را در حد اکثر توان حفظ میکند بنا بر این جی کاتلر با مصرف این مکمل میتواند تکرارهی بیشتری را انجام دهد.

اینجا نقل قولی از جی کاتلر داریمبرنامه مکملی جی کاتلر

کراتین یکی از مکمل های اساسی و کلیدی است که در برنامه حجم از آن استفاده میکنم و به نظرم BUILD-HD بهترین مدل موجود آن در بازار است بعد از آزمودن چندین محصول در سالهای قبل برایم مشخص شده که کدام مکملها را باید مصرف کنم.برای بهترین بودن نمیتوانم هر چیزی را مصرف کنم مگر آنکه بهترین باشد.

مستر المپیای ۲۰۱۳ نقطه اوج و حیاطی حرفه من است و من بزرگترین و کات ترین فیزیک انسانی که در طول تاریخ دیده شده است را نشان خواهم داد.
برایم ساده نیست .هر جلسه تمرین باید به سخت ترین شکل ممکن اجرا شود .با توجه به برنامه سفرهایی که دارم گاهی اوقات سخت است که از لحاظ روانی برای تمرینات مهلک آماده باشم اما این دقیقا کاری است که باید انجام دهم..نمیتوانم کار را با تمرینات متوسط  دنبال کنم.برای آنکه خودم را با انگیزه حفض کنم وبرای تمرینات با تمام قوا آماده باشم،مکمل های قبل از تمرین را حدود ۲۰ دقیقه قبل تمرین مصرف میکنم و تاثیر آن را در باشگاه حفظ میکنم.

نظر خود را بگذارید


دو × = 14

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز