بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
بررسی اثر پروتئین وی بر سلامتی بدن

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

بررسی اثر پروتئین وی بر سلامتی بدن

985

 بررسی اثر پروتئین وی بر سلامتی بدن

شنیده می شود که رژیم حاوی پروتئین بالا فشار زیادی روی کلیه ها وارد می کند. از سوی دیگر ابراز می شود پروتئین وی دارای اثرات مثبتی برای سلامتی هم هست. کدام یک از این ادعاها حقیقت دارد؟
حقیقت این است که بدنسازان در پیشرفت های دنیای پزشکی هم موًثر بوده اند. آنچه بسیاری از پزشکان امروز بعنوان عادات غذایی سالم به افراد توصیه می کنند، چیزیست که بدنسازان برای چند دهه است که به آن پایبند بوده اند در واقع بدنسازان پیشتازان سلامتی و تناسب اندام بوده وهستند، ولی هرگز از این بابت مورد تحسین قرار نگرفته اند!


اول از همه اینکه رژیمهای حاوی پروتئین بالا برای سلامتی افراد سالم ضرری ندارد. تحقیقات پزشکی جدید تاًیید کرده اند که مصرف پروتئین وی آثار قدرتمندی روی سلامتی افراد دارد. اول از همه اینکه، وی در افزایش بافت بدون چربی (بخصوص حجم عضلات) موًثر است، و این به افزایش قدرت عضلانی و کارایی بدنی می انجامد.

معطالعات همچنین نشان داده افرادی که دچار بیماریهای قلبی عروقی هستند در پی استفاده از پروتئین وی در رژیم غذایی خود، شاخصهای مربوط به سطح لیپیدها در خون و همچنین فشار خونشان بهبود می یابد، و در برخی بیماران هم بهبود شاخصهای کیفی در خون مشاهده شده. در کسانی که دچار مشکلات و بیماریهای  گوارشی هستند هم بطور محسوس بهبود عملکرد سیستم گوارشی در پی مصرف وی گزارش شده، پروتئین وی همچنین به بیماران سرطانی و کسانی که دچار پوکی استخوان هستند کمک می کند.

 بررسی اثر پروتئین وی بر سلامتی بدن
و این خلاف واقعیت نیست که بگوییم، پروتئین وی برای بدنسازان چیزی بیشتراز آمینو اسیدهای صرف برای ساختن حجم عضلانی را تاًمین می کند. این پروتئین می تواند به بهبود شاخصهای سلامتی، سطوح لیپیدها در خون، سیستم ایمنی، سیستم گوارشی و فشار خون کمک کند – مواردی که اغلب توسط بدنسازان نادیده گرفته می شوند. من باور قوی دارم که چنانچه به سلامت ، تغذیه ، و استراحت خود بیشتر اهمیت دهید، موفقیت شما در بدنسازی هم بسیار بیشتر خواهد بود.

نکته : اگر شما در مصرف مکملهایی که بصورت کپسولهای ژلاتینی عرضه می شوند از جمله کپسولهای BCAA و گلوتامین مشکل دارید، می توانید براحتی کپسول را باز کنید و پودر موجود در آنرا به نوشیدنی پروتئین خود اضافه کنید. البته بسیاری از مکملها به فرم پودرهای آماده برای حل شدن در آب عرضه می شوند که می توانید مستقیماً از آن استفاده کنید، از جمله کراتین، گلوتامین، آرژنین و. .

منبع :مجله  فلکس

نظر خود را بگذارید


چهار + = 10

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز