مسابقه والیبال ایران و ایتالیا

برد ایران برابر ایتالیا در مسابقات والیبال بین قاره ای

مسابقه والیبال ایران و ایتالیا

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز خوشحالی از پیروزی مقابل ایتالیا گفت تیمش مقابل یکی از بهترین های جهان به برتری رسیده است.

 سرمربی تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز خوشحالی از پیروزی مقابل ایتالیا گفت تیمش مقابل یکی از بهترین های جهان به برتری رسیده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم والیبال ایران امروز چهارشنبه در دومین دیدار خود در چارچوب رقابتهای جام قهرمانان قاره ها با حساب ۳ بر ۲ با نتایج ۲۶ بر ۲۴، ۱۶ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۲ مقابل لاجوردی پوشان ایتالیا به برتری رسید. این رقابتها در کیوتوی ژاپن با حضور شش تیم از قهرمانان قاره ها در حال برگزاری است.
“خولیو ولاسکو” در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که ایتالیا را شکست داده ایم. آنها همواره یکی از بهترین تیم های جهان هستند. تیم ما در ست های دوم و سوم دچار مشکلاتی شد و بازگشت ایتالیایی ها کار را بر ما دشوار کرد.
وی افزود: ما توانستیم به بازی خود ادامه دهیم و با شرایط تطبیق پیدا کنیم. تیم ما در سرویس ها و دریافت ها بهتر بود. سرویس های قدرتمند ایتالیا را به خوبی دریافت کردیم و همین امر در پایان بازی به تفاوت دو تیم منجر شد.
سرمربی تیم ملی ایران در خصوص نیمکت نشینی امیر غفور در این بازی اظهار داشت: او از ناحیه مچ پا صدمه دیده است.
ایران در روز نخست رقابتها مقابل برزیل تن به شکست ۳ بر یک داد و روز جمعه در سومین دیدار با روسیه رو به رو خواهد شد.

۱ دیدگاه
  1. ترنم آذر ۲, ۱۳۹۲ at ۴:۵۹ ب.ظ - تکرار

    فقط میخوام بگم امروز مقابل آمریکا گل کاشتین عالی بودین آفرررررررررررررین!یه تار موی گندیدتون میارزه به همه اونایی که فقط ادعا دارن و دستمزدای میلیاردی!خییییییییلی دوستون داریم هممون قلبمون براتون میتپه بازم مثل همیشه پرقدرت مقابل ژاپن ظاهر بشین و مغلوبشون کنین!موفق باشید دوووووستون داریم!

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.