بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
برتري فولاد خوزستان مقابل پرسپوليس

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

برتری فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس

213

فولاد خوستان-پرسپولیستیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (شنبه) در چارچوب هفته بیست ودوم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری ۲ بر یک فولاد به پایان رسید. برای پرسپولیس سیدمهدی سیدصالحی در دقیقه ۲۴ و برای فولاد اسماعیل شریفات در دقیقه ۳۴ و آرش افشین در دقیقه ۸۹ گلزنی کردند.
به گزارش تسنیم،فولاد بازی را هجومی‌تر آغاز کرد و با روی آوردن به فوتبالی سرعتی در پی گشودن دروازه میهمان تهرانی خود بود. در ادامه فولادی‌ها در دقیقه ۶ توپ را به تیر دروازه پرسپولیس کوبیدند تا شاگردان علی دایی شوک اول را دریافت کنند. تیم حسین فرکی در دقیقه ۲۳ صاحب دومین موقعیت خود شد که آرش افشین روی فراری سرعتی از جناح چپ پس از جا گذاشتن مدافع پرسپولیس توپ را درست به همان‌جایی زد که نیلسون حضور داشت.
در دقیقه ۲۴ شاگردان دایی روی سانتر محسن بنگر از جناح راست و یک‌ودوی سید مهدی سیدصالحی و محمد نوری با ضربات سر در محوطه جریمه فولاد نهایتا با ضربه روی پا و تمام کننده سیدصالحی به گل رسیدند.
تنها ۱۰ دقیقه بعد از گل پرسپولیس بود که فولادی‌ها با طراحی حمله‌ای تند و تیز از جناح چپ دفاع تیم میهمان، افشین را در موقعیت گلزنی قرار دادند که این بازیکن بار دیگر توپ را به جایی زد که نیلسون ایستاده بود اما دروازه‌بان پرسپولیس برخلاف موقعیت قبل، دفع ناقصی داشت تا در ادامه اسماعیل شریفات در دقیقه ۳۴ دروازه خالی را باز کند.
فولاد بار دیگر و در دقیقه ۴۰ در موقعیتی ۴ به ۳ می‌توانست دروازه میهمان‌ سفیدپوش خود را باز کند که خودخواهی مهاجم این تیم موجب لو رفتن توپ شد. همچنین در دقیقه ۴۵ نیز سیدصالحی موقعیت نسبتا مناسبی را از دست داد. در همین دقیقه محمد نوری یک کارت زرد از یدالله جهانبازی داور مسابقه دریافت کرد.
در دقیقه ۴۶ اسماعیل شریفات در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد و در پی آن اعتقاد به پنالتی داشت که داور نزدیک صحنه بود و نظر وی را رد کرد
زیاد روی دفاع پرسپولیس در پی رسیدن به گل دوم بودند. در دقیقه ۵۱ سید جلال حسینی از داور کارت زرد گرفت. در دقیقه ۵۳ بختیار رحمانی می توانست روی ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه تیم میهمان به گل برسد که واکنش نیلسون او را ناکام گذاشت. در دقیقه ۶۶ هم قاسم دهنوی سومین اخطار بازی را گرفت.
در ادامه پرسپولیسی‌ها با اتخاذ ضدتاکتیک مناسب یعنی در اختیار گرفتن توپ و کنترل بازی کم‌کم از فشار بی‌امان میزبان کاستند و توانستند جلو بکشند. در دقیقه ۶۹ شوت سرکش محمد نوری از فاصله ۳۵ متری به تیر دروازه فولاد برخورد کرد که در ادامه هم ثمری برای شاگردان دایی نداشت. پرسپولیسی‌ها ۲ موقعیت خطرناک دیگر هم در دقایق ۷۲ و ۷۵ خلق کردند که به ترتیب محسن مسلمان و پیام صادقیان نتوانستند دروازه فولاد را در حالی که با دروازه‌بان این تیم تک به تک بودند، باز کنند.
بازی در ادامه متعادل دنبال شد تا این که فولاد روی یک ضدحمله و با فرار شریفات از جناح چپ در دقیقه ۸۷ خطرناک ظاهر شد و می توانست به گل برسد که حسین ماهینی توپ را از روی خط دروازه برگرداند. در ادامه فولادی‌ها در موقعیتی مشابه بار دیگر از جناح راست خودشان توپ را در محوطه جریمه به افشین رساندند که او نیز توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند.

نظر خود را بگذارید


× هفت = 28

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز