بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
برتري تيم ملي فوتسال ايران مقابل روسيه

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

برتری تیم ملی فوتسال ایران مقابل روسیه

370

برتری تیم ملی فوتسال ایران مقابل روسیه تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار دوستانه خود مقابل روسیه به برتری رسید.
تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار دوستانه خود عصر امروز از ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه در ورزشگاه شاهدیه یزد به مصاف روسیه رفت و توانست با نتیجه ۶ بر ۳ به برتری دست یابد.
به گزارش فارس،شاگردان خسوس در نیمه اول توسط محمد کشاورز و قدرت بهادری به گل دست یافتند. همچنین در اواسط این نیمه بر اثر اشتباه علیرضا صمیمی، گلر تیم ملی روی شوتی که روس‌ها به سمت دروازه ایران زدند روسیه به گل اول خود دست یافت. این دیدار در پایان ۲۰ دقیقه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران تمام شد.
در نیمه دوم ایران بازی هجومی را آغاز کرد و چندین موقعیت خطرناک روی دروازه روسیه به وجود آورد، اما نتوانست از آنها استفاده کند و این روسیه بود که در یک رفت و برگشت توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
در ادامه محمد طاهری و حسین طیبی برای ایران گلزنی کردند تا ایران ۴ بر ۲ از حریف اروپایی خود پیش بیفتد. پس از این گل روسیه از سیستم ۵ نفره استفاده کرد. در ادامه شاگردان خسوس هم از این سیستم استفاده کردند که این موضوع باعث شد ۳ گل رد و بدل شود. سهم روسیه یک گل بود و ایران هم توسط احمد اسماعیل‌پور و محمد کشاورز به گل رسید تا در پایان شاگردان خسوس با نتیجه ۶ بر ۳ به برتری برسند.
مصطفی نظری، گلر ملی‌پوش تیم فوتسال نوریل نیکل امروز فرصت پیدا نکرد تا به میدان برود و علیرضا صمیمی گلر ایران بود.
در این دیدار خسوس در نیمه اول عکس‌العمل‌های جالبی داشت و چندین بار با عصبانیت با بازیکنان و نیمکت‌نشینان صحبت کرد.
پیش از این دیدار نیز تیم زیر ۲۱ ساله‌های ایران مقابل تیم امید روسیه با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.
شاگردان خسوس در دومین دیدار خود فردا از ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه به مصاف روسیه خواهند رفت. همچنین تیم زیر ۲۱ ساله‌های ایران از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه فردا رو در روی امید روسیه قرار می‌گیرد.
روسیه در رده‌بندی جهانی در رده چهارم قرار دارد و ایران در رتبه هفتم ایستاده است. دو تیم پیش از این ۲۱ بار رو در روی یکدیگر قرار گرفته بودند که سهم ایران ۴ بر و سهم روس‌ها ۶ پیروزی بوده و ۱۱ دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده بود. ایران در رقابت‌های گرندپریکس مقابل روسیه با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. ایران با این برد انتقام شکست جام گرندپریکس را گرفت.

نظر خود را بگذارید


یک + 8 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز