بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
برتري تيم فوتبال زير22سال ايران مقابل کره‌جنوبي

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

برتری تیم فوتبال زیر۲۲سال ایران مقابل کره‌جنوبی

170

تیم فوتبال زیر22تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود مقابل کره‌جنوبی به برتری رسید.
تیم‌های زیر ۲۲ سال ایران و کره جنوبی  ساعت ۱۷:۳۵ روز یکشنبه در دیداری تدارکاتی و در ورزشگاه المپیک کیش به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ تیم ایران پایان یافت.
به گزارش تسنیم،ایران در همان دقایق ابتدایی کره جنوبی را شوکه کرد و یعقوب کریمی و پیام صادقیان در دقایق ۷ و ۱۰ توانستند ۲ گل برای تیم ایران به ثمر برسانند. در ادامه کره توسط لی جون وو در دقیقه ۱۴ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. در ادامه حملات تیم کره جنوبی با ضدحملات تیم ایران خنثی شد تا نیمه نخست با برتری ۲ بر یک ایران خاتمه یابد.
در نیمه دوم بازی از سرعت بالایی برخوردار بود و هر ۲ تیم چندین موقعیت گل را به دست آوردند اما این تیم کره جنوبی بود که توانست از فرصت به دست آمده بهتر استفاده کند و لی جون وو دقیقه ۷۶ دومین گل خود و گل تساوی کره جنوبی را وارد دروازه ایران کند.
بعد از این گل تیم ایران فشار حملات خود را بیشتر کرد و توسط کاوه رضایی که در نیمه دوم به زمین آمده بود، همچنین پیام صادقیان چند موقعیت مناسب گلزنی را از دست داد.
در دقیقه ۹۰ بازی و در حالی که به نظر می رسید بازی با تساوی به پایان خواهد رسید، کاوه رضایی با حرکتی انفرادی و عبور از میان مدافعان کره‌ای گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند تا این دیدار با برتری ۳ بر ۲ ایران خاتمه یابد.
دومین دیدار تدارکاتی تیم زیر ۲۲ سال ایران و کره جنوبی در حالی ساعت ۱۷:۳۰ جمعه در ورزشگاه المپیک کیش برگزار می‌شود که به دلیل بازگشت بازیکنان لیگ برتری برای همراهی تیم های خود، ایران با ترکیب دوم خود به میدان خواهد رفت.

نظر خود را بگذارید


دو × 9 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز