بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
براري: ملي‌ حفاري قهرمان ليگ مي‌شود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

براری: ملی‌ حفاری قهرمان لیگ می‌شود

152

وزنه‌برداریملی‌پوش وزنه‌برداری تیم ملی حفاری گفت: از شرایطم در دسته ۱۰۵کیلوگرم راضی هستم چون با رکورد جهان و المپیک خیلی فاصله‌ای ندارم و هزار بار این رکوردها را در تمرینات زده‌ام.محمد‌رضا براری با بیان اینکه به خاطر آسیب‌دیدگی نمی‌توانم تیم ملی حفاری را در رقابت‌های فینال لیگ برتر وزنه‌برداری همراهی کنم، اظهار داشت: چند روز پیش بر سر تمرینات دو ضرب و در زیر وزنه، مچ پای راستم آسیب دید و همین موضوع باعث شد تا فینال لیگ برتر که هفته آینده در اهواز برگزار می‌شود را از دست بدهم. البته فعلا شرایطم خوب است با این حال به طور قطع به مسابقه پایانی لیگ برتر نخواهم رسید.
به گزارش فارس، وی ادامه داد: با وضعیتی که دارم خودم را برای رقابت‌های قهرمانی کشور آماده می‌کنم و امیدوارم در این رقابت‌ها که به میزبانی تبریز برگزار می‌شود بتوانم یک رکورد خوب را از خود به جای بگذارم.
براری در پاسخ به این سوال که آیا قصد رفتن به فوق سنگین را دارد یا خیر گفت: یک‌بار این کار را انجام دادم اما فیزیک بدنی‌ام برای فوق سنگین مناسب نیست و با توصیه پزشکان و مربیان تیم ملی دوباره به دسته ۱۰۵ کیلوگرم برگشتم. البته از شرایطم در این دسته راضی هستم چرا که با رکورد جهان و المپیک خیلی فاصله‌ای ندارم و هزار بار این رکوردها را در تمرین زده‌ام.
وی در مورد رقابت ملی حفاری با پیکان برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: شک نکنید ملی حفاری صد درصد قهرمان می‌شود. با اینکه در فینال نیستم اما به تیمم تعصب دارم و امیدوارم قهرمان شویم.
ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران در خصوص بلاتکلیفی تیم ملی گفت: باید زودتر سرمربی تیم ملی مشخص شود تا بتوانیم بلافاصله اردوها را آغاز کنیم. تا بازی‌های آسیایی ۸ ماه باقی مانده و امیدوارم در نهایت تا یک ماه آینده تکلیفمان روشن شود.
وی افزود: یک عمر در تیم ملی بوده‌ام و با وزنه و میله و هالتر بزرگ شده‌ام و آنقدر که در این چند سال دوستانم را در تیم ملی دیده‌ام خانواده‌ام را ندیده‌ام. در مجموع به این شرایط عادت کرده‌ام و امیدوارم دوباره فرصتی پیش بیاید تا دور هم جمع شویم.
براری در مورد اهدافش در سال ۲۰۱۴ گفت: ابتدا قصد دارم یک رکورد خوب را به ثبت برسانم تا بتوان بر اساس آن به طلای بازی‌های آسیایی و یک مدال خوشرنگ جهانی دیگر فکر کرد. من دیگر برای رقابت‌های مهم بین‌المللی تجربه خوبی دارم و در این مدت شرایطم نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر شده است.
وی در پایان گفت: در مسابقات گذشته اولین چیزی که باعث شکستم می‌شد استرس زیاد بود اما دیگر استرس ندارم و با خیال راحت به رقابت‌های مهم پیش رو فکر می‌کنم و امیدوارم در نهایت بتوانم به راحتی به رکوردهایی که مدنظرم هست برسم.

نظر خود را بگذارید


× 7 = بیست هشت

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز