هومن افاضلي

با کره‌جنوبی بازی نکنیم باید تیم دیگری بازی کند

هومن افاضلیمدیرفنی تیم ملی زیر ۲۲ سال کشورمان گفت:‌الان بحرانی به وجود آمده و باید کاری کنیم که از این بحران رد شویم اما به نظرم باید قبل از اینکه مشکلات به اینجا برسد راه‌حلی برای آن داشته باشیم.
هومن افاضلی در خصوص اینکه بازی دوم تیم زیر ۲۲ سال کشورمان مقابل تیم زیر ۲۲ سال کره جنوبی برگزار می‌شود یا نه، گفت: نباید بگوییم این بازی برگزار می‌شود یا نه بلکه باید ببینیم که این بازی لغو می‌شود یا نه! ما دوست دارم مقابل این تیم بازی کنیم اما هنوز تکلیف خودمان را نمی‌دانیم و باید با منصوریان و مسئولان فدراسیون فوتبال در این باره صحبت کنم تا مشخص شود چه خواهیم کرد.
به گزارش فارس،مدیر فنی تیم ملی زیر ۲۲ سال کشورمان در مورد اینکه اگر مقابل کره جنوبی بازی نکنیم، چه اتفاقی می‌افتد، افزود: به هرحال کره جنوبی باید یک بازی دیگر برگزار کند، حالا اینکه حریف آنها ما باشیم یا نه را نمی‌دانم. اگر ما مقابل این تیم بازی کردیم که مشکلی نیست اما اگر قرار شد ما با کره جنوبی بازی نکنیم باید فکری به حال حریف این تیم انجام شود.
افاضلی درباره اینکه چرا تیم زیر ۲۲ سال اولویت چهارم فدراسیون فوتبال قرار گرفته، اظهار داشت: چیزی که در حال حاضر باید اتفاق بیفتد تصمیم‌گیری در بحران است، الان بحرانی به وجود آمده و باید کاری کنیم که از این بحران رد شویم اما به نظرم باید قبل از اینکه مشکلات به اینجا برسد راه‌حلی برای آن داشته باشیم. اما فکر می‌کنم ما دیر یادمان افتاده که باید به این شرایط فکر می‌کردیم.
وی با بیان اینکه هر مربی به فکر برنامه‌ها و کارهای خودش است، افزود: واقعیت در مربیگری فوتبال این است که هر کس به دنبال برنامه و کارهای خودش است، شاید اگر از بیرون به قضیه نگاه کنیم داستان فرق می‌کند اما وقتی کسی درگیر این موضوع می‌شود به این نتیجه می‌رسد که هر کس فکر خودش است. اینکه مربیان باشگاهی به دنبال بازیکنانشان باشند برای من قابل درک است همانطور که کی‌روش، دایی، قلعه‌نویی و … هم به فکر تیم خودشان هستند.
افاضلی ادامه داد: در فوتبال باید اتفاقی که نهادینه شود خرد جمعی است و باید تصمیمی گرفته شود که به نفع جمع باشد. شما نگاه کنید که قرار بود کی‌روش سورپرایز تیم‌های ملی باشد اما الان فقط به فکر تیم خودش است و حق هم دارد چون قرار است در جام جهانی به میدان برود. ما هم همین‌طور چون ۱۰ روز دیگر در تورنمنتی بازی داریم. برای همین است که می‌گویم هر مربی به فکر تیم خودش است اما به نظرم آدم‌های فنی باید دور هم جمع شوند تا تصمیمی خوب برای فوتبال گرفته شود.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.