بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
با مانوهر ایچ ( هرکول جیبی ) در صدمین سال تولدش

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

با مانوهر ایچ ( هرکول جیبی ) در صدمین سال تولدش

1357

 با مانوهر ایچ ( هرکول جیبی ) در صدمین سال تولدش

مانوهر ایچ در سال ۱۹۱۲ در دهکده ای نزدیک شهرکوچک کامیلا در کشور بنگلادش به دنیا آمد او وقتی کوچک بود دو چیز بیشتر از همه برای او اهمیت داشت موسیقی و بدنسازی . و وقتی دوران دبستان را سپری می کرد به باشکاهای کشتی و بدنسازی می رفت و با نشستن در آن سالن ها به دیدن ورزشکاران می پرداخت  و آنجا بود که با دیدن بدنسازی یک گرو ه کشتی گیر جذب پرورش اندام شد . او پس از مدتی از مدرسه اخراج شد و در سال ۱۹۴۲ به نیروی هوایی سلطنتی تحت حاکمیت استعمار انگلیس در هند پیوست و با تشویق افسر انگلیسی به نام مارتین ، که او را به باشگاه بدنسازی معرفی نمود ، به پیگیری بیوقفه حرفه پرورش اندام پرداخت . ولی پس از مدت کوتاهی به علت اعتراض به نیروهای استعماری انگلیس که هند را به تصرف در آورده بودند به زندان افتاد.

او در این باره می گوید : در زندان بود که به طور جدی و با روش خودم گاهی تا ۱۲ ساعت بدون هیچ گونه تجهیزاتی تمرین می کردم . اینگونه شد که مقامات زندان تحت تاثیر عضلات من قرار گرفتند و جیره غذایی مرا کمی بیشتر کردند تا به استقامت بدنی من کمک کنند.

در سال ۱۹۴۷ با استقلال هند مانوهر نیز از زندان آزاد شد . و با همسرش با سختی و پذیرش شغل های غیر عادی توانست ۴ فرزندش را به مدرسه بفرستد.

پیروزی او در سال ۱۹۵۰ در مسابقه آقای هرکول انگیزه ای شد برای وی تا در مسابقات آقای جهان در لندن شرکت کند . وی در سال ۱۹۵۱ نفر دوم آقای جهان در دسته کوتاه قد شد  و در سال ۱۹۵۲ به آرزوی خود رسید و نفر اول و قهرمان  آقای جهان در دسته کوتاه قد شد و با به دست آوردن تاج قهرمانی به هند بازگشت. پس از ۲ سال استراحت در سال ۱۹۵۵ نفر سوم در دسته کوتاه قد شد.

شاید بپرسید چرا کوتاه قد؟  برای اینکه آقای مانوهر ایچ فقط ۱۴۸ سانتی متر قد داشت و برای همین آقای سابق بدنسازی جهان به هرکول جیبی شهرت یافته بود.

او پس از شش دهه هنوز سرپرستی باشگاهی را به عهده دارد که در آن پسرانش در راه اندازی آن کمک کرده و روز خود را با راهنمایی کردن جوانان علاقمند به پرورش اندام سپری می کند تا آنها هم به درجات بالای ورزشی برسند هرچند دو پسرش پرورش اندام را به صورت حرفه ای دنبال نکردند.
 با مانوهر ایچ ( هرکول جیبی ) در صدمین سال تولدش
مانوهر در سال گذشته یک سکته خفیف داشت و همین عارضه ، توانایی او را در وزنه زدن از بین برد اما او همچنان چشم ناظر خود را بر روی آموزش ورزشکاران جوان در باشگاهش باز نگه داشته است و در این سالها بسیاری از قهرمانان نامدار هند را پرورش داده و با وجود تلاش ها و سخت کوشی بسیار می گوید : توانایی برخورد با مشکلات در نهایت آرامش و شاد ماندن رمز زندگی طولانی او می باشد.

یک رژیم غذایی ساده از شیر ، میوه و سبزیجات همراه با برنج و عدس به همراه ماهی او را سالم نگه داشته است.

او هرگز سیگار نکشید و سمت الکل نرفت . مانوهر می گوید من هرگز اجازه نمی دهم که هیچ تنشی دست و پای مرا ببندد من از روز های جوانی ام مجبور به مبارزه برای به دست آوردن پول بوده ام اما در هر وضعیتی خودم را شاد نگه داشته ام.

اگر از راز سلامتی و عمر زیاد وی همراه با مشقت فراوان و تنگدستی زیاد بپرسیم مانوهر می گوید : زندگی را زیاد جدی نگیرید !

این است کلید طول عمر یک ستاره زیبایی اندام که در سن صد سالگی هنوز یک مربی و باشگاه دار است .

نظر خود را بگذارید


× نُه = 18

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز