بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
با خوردن این سبزیجات به جنگ سرطان بروید

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

با خوردن این سبزیجات به جنگ سرطان بروید

462

با خوردن این سبزیجات به جنگ سرطان بروید

سرطان، بیماری که اسمش هم لرزه به تن هر انسانی می اندازد و انواع متفاوتی دارد. بسیاری از سرطان ها قابل پیشگیری هستند ولی باید نکات مربوط به هرکدام را درست رعایت کنید.
بیماری های مختلفی هستند که هر روز جان انسان های بسیاری را می گیرند که سرطان از جمله مهمترین آن هاست. این بیماری در کشور ما سالانه نزدیک به ۷۰ هزار نفر را بیمار می کند و از این میان ۳۰ هزار نفر جان خودشان را از دست می دهند. این درحالی است که سرطان ها را می توان تنها با استفاده از مواد مقوی و پر ویتامین تا حدی از بین برد.

انگور

اولین میوه ای که می توانیم به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کنیم انگور است که حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است. هر دونوع سیاه و سفید انگورها می تواند برای بدن و پوست بسیار مفید باشد. تحقیقات حاکی از آن است که انگور می تواند از رشد سلول های سرطانی جلوگیری کند.

گوجه فرنگی
این سبزی مقوی نیز می تواند شما را در مقابل سرطان های مختلف بیمه کند. گوجه حاوی ماده ای به نام لیکوپن دارد که آنتی اکسیدان های زیادی را در خود جای داده است. گوجه می تواند از سرطان های مختلفی مانند پوست، پروستات و دهان پیشگیری کند.

کاهو و کلم
سبزی هایی مانند کلم و کاهو که کمی تو پر هستند حاوی میزان زیادی از مواد ضد سرطان هستند. کارامبن، کربونیل و… از جمله مهترین مواد ضد سرطانی هستند که در کاهو کلم می توانید پیدا کنید. در میان کلم ها بر.کلی به میزان زیادی از این خاصیت ها دارد و بهترین راه مصرف آن ها به صورت خام است. این سبزی ها می توانند سرطان پوست، شکم و دهان را از بین ببرد.

سیر
یکی از بهترین موادی که می توانید برای از بین بردن تمامی بیماری های از جمله سرطان از آن استفاده کنید سیر است. این سبزی که بوی خوشایندی هم ندارد از سرطان خون، شش، شکم و … جلوگیری می کند و می تواند تومورهای سرطانی را نیز تا حدی به خوش خیم تبدیل کند. بهتر است روزانه از سیر در غذاهای خودتان حتی به میزان بسیار کم استفاده کنید.

چای

نوشیدنی که مطمئنا روزانه از آن استفاده می کنید می تواند سرطان را به راحتی زمین گیر کند. روزانه سه لیوان چای می تواند بدن شما را بیمه کند. چای می تواند از سرطان های پروستات، سینه، پوست و … جلوگیری کند. در میان چای ها نیز باید دقت داشته باشید که چای سبز بسیار مفیدتر خواهد بود.

حبوبات
بسیاری از حبوبات بسیار کوچک و ریز هستند اما می توانند بسیاری از بیماری های بدن از جمله سرطان را از بین ببرد. حبوبات، فیبر زیادی دارد. این خوراکی ها می توانند سرطان های خون و شکم پیشگری کند. بهتر است هر هفته حداقل دوبار از این حبوبات استفاده کنید.

نظر خود را بگذارید


9 + = ده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز