بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
بایرن مونیخ 2 -0 برانشوایگ

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

بایرن مونیخ ۲ -۰ برانشوایگ

559

بایرن مونیخ 2 -0 برانشوایگبایرن مونیخ با پیروزی ۲-۰ مقابل برانشوایگ، به رکورد سی و نه دیدار بدون شکست در بوندس لیگا رسید.
شاگردان گواردیولا در همان نیمه اول دو بار توسط آرین روبن به گل رسیدند تا با کسب این سه امتیاز، فاصله ۴ امتیازی شان با تیم دوم جدول را حفظ کنند.
گواردیولا در این دیدار تیمش را با دو تغییر نسبت به دیدار قبل به میدان فرستاد. فن بویتن جای بواتنگ را در خط دفاعی کرد و تیاگو آلکانتارا به جای لام به میدان رفت.
بایرنی ها در نیمه اول دیدار کاملا تیم برتر میدان بودند و خیلی زود توسط روبن به گل رسیدند. یک پاس عمقی عالی از تیاگو، ستاره هلندی را با داوری تک به تک کرد. ضربه اول روبن بعد از برخورد به دروازه بان ایرانی به تیر خورد ام ا در برگشت، خود روبن با ضربه سر کار را تمام کرد.
بعد از این گل هم برتری بایرن ادامه داشت و در دقیقه ۲۰، دانته می توانست با یک ضربه سر حساب کار را ۲-۰ کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
تنها چند دقیقه بعد، روبن با یک حرکت انفرادی دیدنی و ضربه دیدنی پای چپ، دروازه برانشوایگ را باز کرد. داوری می توانست روی این توپ واکنش بهتری داشته باشد.
در ادامه نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا این نیمه با همان دو گل به پایان برسد.
نیمه دوم شرایط کاملا تغییر کرد و بازیکنان میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند اما موقعیت های سیمون جکسون و اریمن بیکاکیچ، راهی به دروازه نویر نداشت.
در دقیقه ۷۲ روبن می توانست هت تریکش را کامل کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد. البته داوری خوب حرکت کرده بود و در صورتی که توپ داخل چهارچوب بود، می توانست آن را مهار کند.
داوری در یک موقعیت تک به تک هم اجازه نداد روبن دروازه اش را باز کند.
در دقایق پایانی فشاری برانشوایگ بیشتر شد و این تیم دو موقعیت بسیار خوب داشت اما ابتدا آلابا دروازه بایرن را نجات داد و سپس ضربه آزاد بلارابی بعد از برخورد به مدافعان حریف، توسط تیر دروازه برگشت داده شد.
بایرن با این پیروزی ۳۸ امتیاز شد و صدرنشینی اش را تثبیت کرد.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


پنج × = 20

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز