بایرن مونیخ ۲ – منچسترسیتی ۳: برد بی‌حاصل

بایرن مونیخ 2 – منچسترسیتی 3: برد بی‌حاصلمنچسترسیتی توانست شکست دو بر صفر در خانه بایرن مونیخ را به پیروزی سه بر دو تبدیل کند و رکورد صددرصدی باواریایی‌ها را بشکند.
هر دو تیم صعودشان را قطعی کرده بودند اما سیتی حتی با این برد هم به رتبه اول گروه نرسید.
آنها بازی را خوب شروع نکردند و بایرن با حملات پیاپی در همان دقیقه ۵ به گل رسید. توماس مولر روی کندی الکساندر کولاروف توانست پاس عالی دانته را به گل تبدیل کند.
دقایقی بعد فرانک ریبری تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد و سپس نوبت به ماریو گوتزه رسید که در دقیقه ۱۲ گل بزند. مدافعان سیتی نتوانستند یک کرنر را دفع کنند و گوتزه گل زد.
لحظاتی بعد اوضاع برای سیتی بدتر هم شد و میکا ریچاردز به دلیل مصدومیت – احتمالا از ناحیه همسترینگ – جایش را به پابلو سابالتا داد.
اما مردان مانوئل پیگرینی روند بازی را تغییر دادند و داوید سیلوا در دقیقه ۲۸ سانتر خسوس ناباس را به گل تبدیل کرد و فاصله را به یک گل کاهش داد.
بایرن در دقایق پایانی نیمه اول دو موقعیت خوب داشت که مولر و گوتزه نتوانستند آنها را گل کنند.
سیتی در دقیقه ۵۹ کار را مساوی کرد. دانته روی جیمز میلنر خطا مرتکب شد و پنالتی حاصل را کولاروف به گل تبدیل کرد.
در نهایت میلنر که در هر دو گل قبلی نقش داشت، روی سانتر ناباس توانست با ضربه‌ای دقیق در دقیقه ۶۲ گل برتری را بزند.
سیتی یک گل دیگر نیاز داشت تا در گروه اول شود اما مانوئل نویر نگذاشت حملات آنها به گل منتهی شود و در نهایت سیتی با وجود شکست دادن بایرن به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد.
ویکتوریا پلژن هم در دیگر دیدار گروه D توانست دو بر یک زسکا مسکو را ببرد.  کولار (۷۷) و واگنر (۹۰) برای پلژن گل زدند و موسی (۶۵) برای زسکا گل‌زنی کرد. جاگوئف (۶۷) و ورنبلوم (۹۰) از زسکا اخراج شدند.
همان گل دقیقه ۹۰ پلژن را به لیگ اروپا فرستاد و زسکا مسکو هم از رقابت های اروپایی کنار رفت.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.