بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
بایرن مونیخ 2 – منچسترسیتی 3: برد بی‌حاصل

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

بایرن مونیخ ۲ – منچسترسیتی ۳: برد بی‌حاصل

211

بایرن مونیخ 2 – منچسترسیتی 3: برد بی‌حاصلمنچسترسیتی توانست شکست دو بر صفر در خانه بایرن مونیخ را به پیروزی سه بر دو تبدیل کند و رکورد صددرصدی باواریایی‌ها را بشکند.
هر دو تیم صعودشان را قطعی کرده بودند اما سیتی حتی با این برد هم به رتبه اول گروه نرسید.
آنها بازی را خوب شروع نکردند و بایرن با حملات پیاپی در همان دقیقه ۵ به گل رسید. توماس مولر روی کندی الکساندر کولاروف توانست پاس عالی دانته را به گل تبدیل کند.
دقایقی بعد فرانک ریبری تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد و سپس نوبت به ماریو گوتزه رسید که در دقیقه ۱۲ گل بزند. مدافعان سیتی نتوانستند یک کرنر را دفع کنند و گوتزه گل زد.
لحظاتی بعد اوضاع برای سیتی بدتر هم شد و میکا ریچاردز به دلیل مصدومیت – احتمالا از ناحیه همسترینگ – جایش را به پابلو سابالتا داد.
اما مردان مانوئل پیگرینی روند بازی را تغییر دادند و داوید سیلوا در دقیقه ۲۸ سانتر خسوس ناباس را به گل تبدیل کرد و فاصله را به یک گل کاهش داد.
بایرن در دقایق پایانی نیمه اول دو موقعیت خوب داشت که مولر و گوتزه نتوانستند آنها را گل کنند.
سیتی در دقیقه ۵۹ کار را مساوی کرد. دانته روی جیمز میلنر خطا مرتکب شد و پنالتی حاصل را کولاروف به گل تبدیل کرد.
در نهایت میلنر که در هر دو گل قبلی نقش داشت، روی سانتر ناباس توانست با ضربه‌ای دقیق در دقیقه ۶۲ گل برتری را بزند.
سیتی یک گل دیگر نیاز داشت تا در گروه اول شود اما مانوئل نویر نگذاشت حملات آنها به گل منتهی شود و در نهایت سیتی با وجود شکست دادن بایرن به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد.
ویکتوریا پلژن هم در دیگر دیدار گروه D توانست دو بر یک زسکا مسکو را ببرد.  کولار (۷۷) و واگنر (۹۰) برای پلژن گل زدند و موسی (۶۵) برای زسکا گل‌زنی کرد. جاگوئف (۶۷) و ورنبلوم (۹۰) از زسکا اخراج شدند.
همان گل دقیقه ۹۰ پلژن را به لیگ اروپا فرستاد و زسکا مسکو هم از رقابت های اروپایی کنار رفت.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


− 1 = پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز