بایرن بهترین باشگاه جهان در سال 2013

بایرن مونیخ بهترین باشگاه در سال ۲۰۱۳

بایرن بهترین باشگاه جهان در سال 2013 جالب اینجاست که دو تیم رئال مادرید واتلتیکومادرید در جایگاهی بهتر از بارسلونا قرار گرفته اند
به نقل از گل ، طبق اعلام فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار دنیای فوتبال، بایرن مونیخ بهترین باشگاه دنیا درسال ۲۰۱۳ بوده است. رئال مادرید در رده دوم این رنکینگ قرار دارد. اتلتیکو مادرید چهارم است و بارسلونا تیم پنجم رنکینگ برترین باشگاه های دنیا.
جالب اینجاست که سه تیم از ۵ تیم برتر پارسال به انتخاب این فدراسیون اسپانیایی هستند و چلسی تیم سوم، تنها نماینده انگلیس در ۵ تیم برتر دنیاست.
این اولین بار در طول تاریخ است که باشگاهی از آلمان در صدر این رنکینگ قرار می گیرد. بایرنی ها با ۳۷۰ امتیاز در صدر هستند و دومین تیمی هستند که بیشترین امتیاز را درتاریخ رنکینگ فدراسیون بین المللی آمار و فوتبال کسب کرده اند و فقط یوونتوس تا پیش از این در سال۱۹۹۳ با کسب ۳۷۲٫۷ امتیاز، امتیازی بیشتر از باواریایی ها گرفته بود.
رئال مادرید که در فصل گذشته در هیچ تورنمنتی به قهرمانی نرسیده بود، به خاطر رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و فینال جام حذفی اسپانیا و دوم شدن در لالیگا امتیازات زیادی را کسب کرد و دوم شد.دو تیم رئال مادرید واتلتیکومادرید در جایگاهی بهتر از بارسلونا قرار گرفته اند و این درحالی است که بارسا فصل گذشته قهرمان لالیگا شده بود
رنکینگ برترین تیمهای دنیا در سال ۲۰۱۳ به انتخاب فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار بدین ترتیب است:

۱-بایرن مونیخ (آلمان): ۳۷۰ امتیاز
۲- رئال مادرید (اسپانیا): ۲۹۰ امتیاز
۳- چلسی (انگلیس): ۲۷۳ امتیاز
۴- اتلتیکومادرید (اسپانیا): ۲۵۱ امتیاز
۵- بارسلونا (اسپانیا): ۲۴۷ امتیاز
۶- پاری سن ژرمن (فرانسه): ۲۴۰ امتیاز
۷- بازل (سوئیس ): ۲۳۹ امتیاز
۸- اتلتیکو مینیه رو (برزیل): ۲۳۸ امتیاز
۹- تاتنهام (انگلیس): ۲۳۸ امتیاز
۱۰-بنفیکا (پرتغال): ۲۳۲ امتیاز

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.