بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
دفاع جان کری از ایران!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

دفاع جان کری از ایران!

568

جمهوری اسلامی ایران و ۶ قدرت جهان شامل کشورهای امریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان اوایل ماه جاری میلادی مذاکراتی را در ژنو برگزار کردند. دو طرف توافق کردند که بار دیگر ۷ و ۸ نوامبر (۱۶ و ۱۷ آبان) در ژنو دیدار کنند.

جان کری، وزیر خارجه امریکا در اقدامی آشکار علیه خواسته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل برای اعمال فشار بیشتر به ایران، از مذاکرات هسته‌ای با این کشور دفاع کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کری روز دوشنبه (۶ آبان، ۲۸ اکتبر) در «موسسه صلح امریکا» در واشنگتن گفت: واشنگتن «فرصتی دارد تا تمایل واقعی ایران برای پیگیری یک برنامه صلح آمیز و همچنین پیگیری معیارهای جامعه بین الملل برای اثبات این موضوع به جهان را بسنجد.»

وی افزود: «من تصور می‌کنم این ایده که ایالات متحده امریکا، به عنوان کشوری مسئول در برابر همه بشریت، این امکان (حسن نیت ایران) را نسنجد، اوج بی‌مسئولیتی خواهد بود.»

کری این اظهارات را در حالی بیان کرد که نتانیاهو روز گذشته بار دیگر اتهامات خود علیه ایران در مورد برنامه انرژی هسته‌ای این کشور را تکرار کرد.

نخست وزیر جنگ طلب رژیم اسرائیل همچنین به جای مذاکره، خواستار اعمال فشار بیشتر روی ایران شد.

نتانیاهو هفته گذشته کاهش فشار روی ایران را «اشتباهی بزرگ» توصیف کرده بود.

جمهوری اسلامی ایران و ۶ قدرت جهان شامل کشورهای امریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان اوایل ماه جاری میلادی مذاکراتی را در ژنو برگزار کردند. دو طرف توافق کردند که بار دیگر ۷ و ۸ نوامبر (۱۶ و ۱۷ آبان) در ژنو دیدار کنند.

کری در جریان سخنرانی خود همچنین خواسته اسرائیل برای فشار بیشتر را رد کرد و گفت عده‌ای می‌گویند که فرصت دادن به دیپلماسی کار درستی نیست.

وی تصریح کرد: «ما تسلیم این روش‌های هراس افکنی و نیروهایی که مخالف دیپلماسی هستند، نخواهیم شد.»

در عین حال، کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد، باراک اوباما رئیس جمهور امریکا روز دوشنبه در مورد ایران با نتانیاهو گفت‌وگو کرد.

نتانیاهو به طور مکرر از واشنگتن خواسته است که تحریم‌ها علیه ایران را تشدید کرده و تا زمانی که ایران غنی سازی اورانیوم خود را متوقف نکرده است، به تهدید نظامی این کشور ادامه دهد.

امریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از متحدان آن‌ها در ادعایی کذب، ایران را به تلاش برای پیگیری اهداف نظامی در برنامه انرژی هسته‌ای این کشور متهم کرده‌اند.

ایران ضمن رد قاطعانه اتهامات، همواره تاکید کرده است به عنوان یکی از امضاکنندگان متعهد پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی (ان‌پی‌تی) و یکی از اعضای آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، از حق استفاده از فن‌آوری هسته‌ای برای مقاصد صلح‌آمیز برخوردار است.

منبع : خبر دهی

نظر خود را بگذارید


× چهار = 28

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز