بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
بازيکنان‌ ايران شايسته‌ بازي با آرژانتين‌ هستند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

بازیکنان‌ ایران شایسته‌ بازی با آرژانتین‌ هستند

213

کارلوس کی روشکارلوس کی روش در گفت و گو با فرانس پرس در پاسخ به این پرسش که آیا به صعود به مرحله دوم جام جهانی امیدوار است عنوان کرد:ما باید شانس مان را امتحان کنیم.صعود به دور دوم یک واقعیت در دسترس نیست و رویا به نظر می رسد.هر چند در اهداف مان وجود دارد.
به گزارش اوج، وی ادامه داد: این اتفاق،یک ماموریت غیرممکن است که هر سه قسمت این فیلم را در بر می گیرد.اما برای رسیدن به این هدف مهم که باعث جذابیت هر چه بیشتر مسابقات می شود مبارزه می کنیم.
سرمربی تیم ملی ایران درباره فرصت حضور در جام جهانی گفت:برای بازی دوستانه با تیمی مثل آرژانتین باید میلیونها دلار خرج کرد اما در جام جهانی فرصت رویارویی با این تیم را داریم.به نظرم بازیکنان تیم ایران شایسته این اتفاق مهم هستند.
وی درباره برنامه های آماده سازی تیم ایران گفت:ما شش ماه را از دست داده ایم.به همین دلیل باید در تصمیم سازی سریع ورود کنیم تا تیم آماده شود.وقتی پول نباشد امکان چنین کاری نیست.
سرمربی تیم ملی درباره حضور بازیکنان دو رگه در تیم ایران اظهار داشت:ما بدون حضور بازیکنانی که تجربه بین المللی دارند نمی توانیم در سطح بالا رقابت کنیم.به همین دلیل باید توانمان را با حضور این نفرات افزایش بدهیم.
کی روش درباره قراردادش با تیم ملی ایران گفت:قرارداد من در روز ۳۱ جولای سال ۲۰۱۴ با تیم ملی ایران به پایان می رسد.نمی خواهم در برنامه های فدراسیون فوتبال ایران مداخله کنم.تا به امروز برای تمدید قرارداد من با تیم ملی ایران صحبتی نشده است.البته پیشنهاداتی از تیم های دیگر دارم که فعلا نامی از آنها نمی آورم.

نظر خود را بگذارید


هفت + = 9

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز