کارلوس کي روش

بازیکنان‌ ایران شایسته‌ بازی با آرژانتین‌ هستند

کارلوس کی روشکارلوس کی روش در گفت و گو با فرانس پرس در پاسخ به این پرسش که آیا به صعود به مرحله دوم جام جهانی امیدوار است عنوان کرد:ما باید شانس مان را امتحان کنیم.صعود به دور دوم یک واقعیت در دسترس نیست و رویا به نظر می رسد.هر چند در اهداف مان وجود دارد.
به گزارش اوج، وی ادامه داد: این اتفاق،یک ماموریت غیرممکن است که هر سه قسمت این فیلم را در بر می گیرد.اما برای رسیدن به این هدف مهم که باعث جذابیت هر چه بیشتر مسابقات می شود مبارزه می کنیم.
سرمربی تیم ملی ایران درباره فرصت حضور در جام جهانی گفت:برای بازی دوستانه با تیمی مثل آرژانتین باید میلیونها دلار خرج کرد اما در جام جهانی فرصت رویارویی با این تیم را داریم.به نظرم بازیکنان تیم ایران شایسته این اتفاق مهم هستند.
وی درباره برنامه های آماده سازی تیم ایران گفت:ما شش ماه را از دست داده ایم.به همین دلیل باید در تصمیم سازی سریع ورود کنیم تا تیم آماده شود.وقتی پول نباشد امکان چنین کاری نیست.
سرمربی تیم ملی درباره حضور بازیکنان دو رگه در تیم ایران اظهار داشت:ما بدون حضور بازیکنانی که تجربه بین المللی دارند نمی توانیم در سطح بالا رقابت کنیم.به همین دلیل باید توانمان را با حضور این نفرات افزایش بدهیم.
کی روش درباره قراردادش با تیم ملی ایران گفت:قرارداد من در روز ۳۱ جولای سال ۲۰۱۴ با تیم ملی ایران به پایان می رسد.نمی خواهم در برنامه های فدراسیون فوتبال ایران مداخله کنم.تا به امروز برای تمدید قرارداد من با تیم ملی ایران صحبتی نشده است.البته پیشنهاداتی از تیم های دیگر دارم که فعلا نامی از آنها نمی آورم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.