بارسلونا 2 – ویارئال 1

بارسلونا ۲ – ویارئال ۱

بارسلونا 2 – ویارئال 1نیمار در غیاب مسی دو گل زد و تیمش را به پیروزی مهمی رساند.
نیمار دو گل دیگر زد تا آمار گل‌های زده خود در چهار روز را به ۵ برساند. بارسلونا با گل‌های او ویارئال را دو بر یک برد.
بارسا لیونل مسی، ویکتور والدس و دنی آلوز را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و چابی ارناندس هم روی نیمکت نشسته بود. ویارئال هم دو هافبک کلیدی خود، کانی و برونو را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت.
بارسا بازی را درخشان آغاز کرد و در همان دقیقه ۶ بود که الکس سونگ توپ را به تیر دروازه حریف کوبید. اما بارسا نتوانست موقعیت‌های بسیاری بسازد تا این که در دقیقه ۳۰ با خوش‌شانسی به گل رسید. جوردی آلبا که دید دست ماریو باز است توپ را به دست او کوبید و تلاش ماریو برای هند نکردن به جایی نرسید. پنالتی حاصل را نیمار بر خلاف جهت حرکت سرخیو آسنخو به گل تبدیل کرد.
آسنخو در ادامه فرصت‌هایی عالی را از بازیکنان بارسا گرفت. ویارئال نیمه دوم را خوب شروع کرد و ماتئو موساکیو توانست در دقیقه ۴۸ گل بزند. کاپیتان ویارئال روی کرنر مانوئل تریگوئروس از دست مارک بارترا فرار کرد و با ضربه سری محکم دروازه بارسا را گشود.
بارسا دست به حمله زد و فرصت‌های خوبی هم داشت که باز هم آسنخو عالی عمل کرد، تا این که بارسا در دقیقه ۶۸ گل دوم را زد. پاس عمقی فوق‌العاده سسک فابرگاس به الکسیس سانچس رسید که از تله آفساید گریخته بود. او به جای ضربه زدن توپ را کنترل کرد و آن را به نیمار سپرد تا او در دهانه دروازه گل بزند.
در اواخر بازی بارسا با نیمار خطرناک بود، هرچند که این تیم از چندین فرصت خود نتوانست استفاده کند و یک بار هم آندرس اینیستا هم با شوتی تماشایی آسنخو را به واکنشی زیبا واداشت. بازیکنان بارسا همچنین تلاش کردند وقت بازی را بکشند تا به پیروزی برسند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.