اینتر - پارما

اینتر مقابل پارما

اینتر - پارمادو بازی اخیر اینتر در سری آ با تساوی همراه بوده در حالی که موفق شدند چهارشنبه شب در کوپا ایتالیا ۳-۲ پیروزی سختی برابر تراپانی کسب کنند.
اینتر یکشنبه شب در سن سیرو از هفته ی پانزدهم سری آ ایتالیا به میزبانی پارما می رود،حایی که آنها امیدوارند بتوانند روند هشت بازی شکست ناپذیری در لیگ را ادامه دهند.
این باشگاه میلانی هرگز نتوانسته از باخت سال ۲۰۱۰ به بعد روند شکست ناپذیری اش در لیگ را بیشتر کند،زمانی که آنها ۱۱ بازی متوالی بود شکست نخورده بودند و در حال حاضر با فرم خوبی که دارند به رده ی چهارم سری آ رسیده اند.
والتر ماتزاری سرمربی سابق ناپولی تیمش در این فصل از رقابت های سری آ شروع خوبی داشت و تنها یک بار در مجموع رقابت ها طعم شکست را تجربه کردند در حالی که دو بازی آخر آنها با نتیجه تساوی تمام شد.
در آن نتیجه تساوی یکشنبه شب برابر سمپدوریا این رنان گارسیا بود که با گل دیرهنگام تساوی بخش خود مانع از پیروزی اینتر شد که به اعتقاد والتر ماتزاری سرمربی اینتر این ضعیف ترین عملکرد فصل تیمش بود.
نرآتزوری در واکنش به دو تساوی اخیر،چهارشنبه شب در رقابت های کوپا ایتالیا هر چند سخت اما برابر تراپانی با حساب ۳-۲ به پیروزی رسید.
روند گلزنی های این فصل اینتر نسبتا خوب بوده،آنها در ۱۴ بازی این فصل سری آ ۳۱ بار گلزنی کردند که در حال حاضر بیش از هر تیمی در لیگ است.
با وجود این آمار خوب گلزنی تنها یک بازیکن یعنی رودریگو پالاسیو در ترکیب اینتر وجود دارد که با زدن هفت گل بیش از پنج گل برای تیمش در لیگ زده.
میزبان همچنین برای این بازی لیست بلندی از بازیکنان مصدومش دارد.یوتو ناگاتومو،والتر ساموئل و کریستین چیوو به دلیل مصدومیت در دسترس نیستند و مائورو ایکاردی به همراه  دیگو میلیتو قطعا با توجه به مصدومیتی که دارند به این بازی نمی رسند.
آسیب دیدگی کوزمانوویچ از ناحیه کشاله ران باعث شده تا او هم نتواند میزبان را در این بازی همراهی کند در حالی که پارما امیدوارست آنتونیو کاسانو بتواند بازی کند با توجه به اینکه آلیندور روسی و والتر گارگانو نیز محروم هستند.
پارما پس از کسب تنها یک برد در پنج بازی اخیر سری آ در جدول رده بندی سری آ چند پله ی سقوط کرده در حالی که آنها در ماه گذشته موفق شده بودند ناپولی را ۱-۰ شکست دهند.
اما در آستانه سفر به سن سیرو ،میهمان آمار چندان خوبی در این ورزشگاه ندارد جایی که آنها هر هفت بازی اخیرشان برابر اینتر در سن سیرو متحمل شکست شدند
منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.