بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اینتر مقابل پارما

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اینتر مقابل پارما

603

اینتر - پارمادو بازی اخیر اینتر در سری آ با تساوی همراه بوده در حالی که موفق شدند چهارشنبه شب در کوپا ایتالیا ۳-۲ پیروزی سختی برابر تراپانی کسب کنند.
اینتر یکشنبه شب در سن سیرو از هفته ی پانزدهم سری آ ایتالیا به میزبانی پارما می رود،حایی که آنها امیدوارند بتوانند روند هشت بازی شکست ناپذیری در لیگ را ادامه دهند.
این باشگاه میلانی هرگز نتوانسته از باخت سال ۲۰۱۰ به بعد روند شکست ناپذیری اش در لیگ را بیشتر کند،زمانی که آنها ۱۱ بازی متوالی بود شکست نخورده بودند و در حال حاضر با فرم خوبی که دارند به رده ی چهارم سری آ رسیده اند.
والتر ماتزاری سرمربی سابق ناپولی تیمش در این فصل از رقابت های سری آ شروع خوبی داشت و تنها یک بار در مجموع رقابت ها طعم شکست را تجربه کردند در حالی که دو بازی آخر آنها با نتیجه تساوی تمام شد.
در آن نتیجه تساوی یکشنبه شب برابر سمپدوریا این رنان گارسیا بود که با گل دیرهنگام تساوی بخش خود مانع از پیروزی اینتر شد که به اعتقاد والتر ماتزاری سرمربی اینتر این ضعیف ترین عملکرد فصل تیمش بود.
نرآتزوری در واکنش به دو تساوی اخیر،چهارشنبه شب در رقابت های کوپا ایتالیا هر چند سخت اما برابر تراپانی با حساب ۳-۲ به پیروزی رسید.
روند گلزنی های این فصل اینتر نسبتا خوب بوده،آنها در ۱۴ بازی این فصل سری آ ۳۱ بار گلزنی کردند که در حال حاضر بیش از هر تیمی در لیگ است.
با وجود این آمار خوب گلزنی تنها یک بازیکن یعنی رودریگو پالاسیو در ترکیب اینتر وجود دارد که با زدن هفت گل بیش از پنج گل برای تیمش در لیگ زده.
میزبان همچنین برای این بازی لیست بلندی از بازیکنان مصدومش دارد.یوتو ناگاتومو،والتر ساموئل و کریستین چیوو به دلیل مصدومیت در دسترس نیستند و مائورو ایکاردی به همراه  دیگو میلیتو قطعا با توجه به مصدومیتی که دارند به این بازی نمی رسند.
آسیب دیدگی کوزمانوویچ از ناحیه کشاله ران باعث شده تا او هم نتواند میزبان را در این بازی همراهی کند در حالی که پارما امیدوارست آنتونیو کاسانو بتواند بازی کند با توجه به اینکه آلیندور روسی و والتر گارگانو نیز محروم هستند.
پارما پس از کسب تنها یک برد در پنج بازی اخیر سری آ در جدول رده بندی سری آ چند پله ی سقوط کرده در حالی که آنها در ماه گذشته موفق شده بودند ناپولی را ۱-۰ شکست دهند.
اما در آستانه سفر به سن سیرو ،میهمان آمار چندان خوبی در این ورزشگاه ندارد جایی که آنها هر هفت بازی اخیرشان برابر اینتر در سن سیرو متحمل شکست شدند
منبع: گل

نظر خود را بگذارید


+ یک = 5

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز