اکوادور۰- آرژانتین ۰؛ توقف آلبی سلسته درنیوجرسی

اکوادور0- آرژانتین 0؛ توقف آلبی سلسته درنیوجرسیآرژانتین و اکوادور در دیداری دوستانه که درورزشگاه مت لایف استادیوم نیوجرسی برگزار می شد مقابل هم قرار گرفته و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.
این اولین بازی دو تیم بعد از اتمام بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در ماه گذشته میلادی بود. در جریان بازیهای مقدماتی دو تیم آرژانتنین و اکوادورمجوز حضور در بازیهای جام جهاانی را کسب کردند.
در دقایقی از این بازی کاپیتان آنتونیو والنسیا مهار چندانی نشده بود ولی ضربه سر تماشایی او به جای ورود به دروازه، به تیرک برخورد کرد. ماکسی رودریگس بازیکنی که به عنوان بازیکن ذخیره وارد ترکیب آلبی سلسته شده بود ضربه ای مشابه با ضربه والنسیا زد.
سرمربی تیم ملی آرژآنتین دراین بازی قصد آزمایش کردن ترکیب اصلی اش را داشت و مسی به دلیل مصدومیت دراین بازی حضور نداشت و بازیکنانی مثل سرخیو آگوئرو و پابلو زابالتا را روی نیمکت ذخیره ها قرار داده بود.البته آگوئرو در جریان بازی درترکیب تیمش قرار گرفت. اکوادور بازی را قوی تر از آرژانتین شروع کرد و در دقایق ابتدایی چندین ضد حمله را رقم زد که می توانست آرژانتین را به دردسر بیندازد
در دقیقه ۱۲ بازی اکوادور می توانست با حرکتی که جفرسون مونترو آغاز کرده به گل اول بازی برد ولی ضربه آنتونیو والنسیا به تیرک برخورد کرد و درنهایت دروازه سرخیو رومرو باز نشد. مونترو در دقیقه ۶۰ بازی نیز یک فرصت تک به تک دیگر را خراب کرد.
تدریجا این آرژانتینی ها بودند که کنترل بازی را در دست گرفتند ولی آنها هم نتوانستند فرصت های گلزنی شان که بهترینش در دقیقه ۸۸رقم خورده بود را به گل تبدیل کنند که این بازی دوستانه در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.