بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اکبرپور: استقلال قهرمان ليگ است

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اکبرپور: استقلال قهرمان لیگ است

162

اکبرپورهافبک تیم فوتبال استقلال گفت: از حضور پرسپولیس در کورس قهرمانی خوشحالیم اما با احترام به آنها استقلال قهرمان لیگ می شود.
سیاوش اکبرپور در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از دیدار با راه‌آهن صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید.
* با این همه مصدوم و محرومی که دارید به نظر کار سختی دارید.
شرایط استقلال بد نیست خوشبختانه طی هفته‌های گذشته پیروزی‌های خوبی بدست آوردیم و در جام حذفی هم ملوان را شکست دادیم که این موضوع برایمان از لحاظ روحی خیلی خوب بود. همانطور که شما گفتید در این بازی غایبان زیادی داریم و می‌دانیم که کار سخت است.
* بازی را چطور می‌بینی؟
بازی بسیار سختی داریم چون راه‌آهن شرایط خوبی ندارد، معمولا تیم‌ها جلوی استقلال و پرسپولیس خیلی با انگیزه وخوب کار می‌کنند و ما هم در کورس قهرمانی هستیم و باید حتما برنده از زمین خارج شویم. درست است که یکی دو هفته است که خوب نتیجه گرفته‌ایم ولی با این انگیزه با زمین می‌رویم که به استقلال مدنظر کادر فنی برسیم.
* پژمان منتظری هم که از استقلال جدا شد. فکر نمی کنی کارتان سخت است؟
منتظری یک تصمیم شخصی گرفت. پژمان یکی از بازیکنان خوب و تاثیر گذار استقلال بود که در تیم ما جا افتاده بود. امیدوارم او در تیم جدیدش موفق باشد و قطعا کادر فنی برنامه ای برای پیدا کردن جای خالی او خواهد داشت.
* این روزها رقابت بین استقلال و پرسپولیس جدی شده و رقیب دیرینه شما هم خوب نتیجه می‌گیرد.
من هم همین موضوع را قبول دارم و اگر استقلال وپرسپولیس خوب نتیجه می گیرند و مدعی هستند، باعث بالا رفتن کیفیت سطح لیگ می‌شود.
* به نظر می‌رسد جنگ قهرمانی بین استقلال و پرسپولیس باشد و دربی تعیین‌کننده آن مسابقه است.
ما خوشحالیم که پرسپولیس بعد از سال‌ها در کورس قهرمانی قرار گرفت و همانطور که اشاره کردم این مسئله برای ما قابل قبول است ولی با احترام به پرسپولیس، استقلال قهرمان لیگ خواهد شد.
* چطور اینقدر مطمئن حرف می‌زنی؟
بازی‌های پرسپولیس نسبت به استقلال سخت‌تر است و ما فقط ۳ بار باید از خانه خارج شویم از طرف دیگر حریفمان باید بیشتر بازی‌هایش را در بیرون از خانه بازی کند که با توجه به انگیزه رقبا مقابل استقلال و پرسپولیس، کار برای رقیب ما آسان نیست و آنها راه زیادی تا قهرمانی دارند.
* دربی را چطور می‌بینی، فکر می‌کنی این بازی برنده داشته باشد؟
زود است از الان بخواهیم در مورد دربی صحبت کنیم ،‌ما دو هفته سخت و سنگین را باید پشت سر بگذاریم و به همین دلیل باید تمرکزمان در دیدار با آینده باشد، ولی من امیدوار هستم از بازی با راه‌آهن و استقلال خوزستان ۶ امتیاز بگیریم که این موضوع می‌تواند باعث افزایش روحیه ما در آستانه دربی باشد.
* وضعیت خودت چگونه است، امسال بیشتر در خط هافبک بازی کردی؟
من شرایط خوبی دارم، هرچند به قول شما امسال بیشتر در خط هافبک بازی کردم. شرایط تیم ما به گونه ای است که واقعا بازیکنان از لحاظ فنی، فاصله زیادی با یکدیگر ندارند، به همین دلیل است که کار برای همه بازیکنان سخت شده، من هم تلاش می‌کنم تا آنجا که از دستم بربیاید، تلاشم را انجام دهم.

نظر خود را بگذارید


− دو = 5

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز