اکبرپور

اکبرپور: استقلال قهرمان لیگ است

اکبرپورهافبک تیم فوتبال استقلال گفت: از حضور پرسپولیس در کورس قهرمانی خوشحالیم اما با احترام به آنها استقلال قهرمان لیگ می شود.
سیاوش اکبرپور در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از دیدار با راه‌آهن صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید.
* با این همه مصدوم و محرومی که دارید به نظر کار سختی دارید.
شرایط استقلال بد نیست خوشبختانه طی هفته‌های گذشته پیروزی‌های خوبی بدست آوردیم و در جام حذفی هم ملوان را شکست دادیم که این موضوع برایمان از لحاظ روحی خیلی خوب بود. همانطور که شما گفتید در این بازی غایبان زیادی داریم و می‌دانیم که کار سخت است.
* بازی را چطور می‌بینی؟
بازی بسیار سختی داریم چون راه‌آهن شرایط خوبی ندارد، معمولا تیم‌ها جلوی استقلال و پرسپولیس خیلی با انگیزه وخوب کار می‌کنند و ما هم در کورس قهرمانی هستیم و باید حتما برنده از زمین خارج شویم. درست است که یکی دو هفته است که خوب نتیجه گرفته‌ایم ولی با این انگیزه با زمین می‌رویم که به استقلال مدنظر کادر فنی برسیم.
* پژمان منتظری هم که از استقلال جدا شد. فکر نمی کنی کارتان سخت است؟
منتظری یک تصمیم شخصی گرفت. پژمان یکی از بازیکنان خوب و تاثیر گذار استقلال بود که در تیم ما جا افتاده بود. امیدوارم او در تیم جدیدش موفق باشد و قطعا کادر فنی برنامه ای برای پیدا کردن جای خالی او خواهد داشت.
* این روزها رقابت بین استقلال و پرسپولیس جدی شده و رقیب دیرینه شما هم خوب نتیجه می‌گیرد.
من هم همین موضوع را قبول دارم و اگر استقلال وپرسپولیس خوب نتیجه می گیرند و مدعی هستند، باعث بالا رفتن کیفیت سطح لیگ می‌شود.
* به نظر می‌رسد جنگ قهرمانی بین استقلال و پرسپولیس باشد و دربی تعیین‌کننده آن مسابقه است.
ما خوشحالیم که پرسپولیس بعد از سال‌ها در کورس قهرمانی قرار گرفت و همانطور که اشاره کردم این مسئله برای ما قابل قبول است ولی با احترام به پرسپولیس، استقلال قهرمان لیگ خواهد شد.
* چطور اینقدر مطمئن حرف می‌زنی؟
بازی‌های پرسپولیس نسبت به استقلال سخت‌تر است و ما فقط ۳ بار باید از خانه خارج شویم از طرف دیگر حریفمان باید بیشتر بازی‌هایش را در بیرون از خانه بازی کند که با توجه به انگیزه رقبا مقابل استقلال و پرسپولیس، کار برای رقیب ما آسان نیست و آنها راه زیادی تا قهرمانی دارند.
* دربی را چطور می‌بینی، فکر می‌کنی این بازی برنده داشته باشد؟
زود است از الان بخواهیم در مورد دربی صحبت کنیم ،‌ما دو هفته سخت و سنگین را باید پشت سر بگذاریم و به همین دلیل باید تمرکزمان در دیدار با آینده باشد، ولی من امیدوار هستم از بازی با راه‌آهن و استقلال خوزستان ۶ امتیاز بگیریم که این موضوع می‌تواند باعث افزایش روحیه ما در آستانه دربی باشد.
* وضعیت خودت چگونه است، امسال بیشتر در خط هافبک بازی کردی؟
من شرایط خوبی دارم، هرچند به قول شما امسال بیشتر در خط هافبک بازی کردم. شرایط تیم ما به گونه ای است که واقعا بازیکنان از لحاظ فنی، فاصله زیادی با یکدیگر ندارند، به همین دلیل است که کار برای همه بازیکنان سخت شده، من هم تلاش می‌کنم تا آنجا که از دستم بربیاید، تلاشم را انجام دهم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.