بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اوپوف:خوشحاليم که جهانبخش به ايران نمي‌رود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اوپوف:خوشحالیم که جهانبخش به ایران نمی‌رود

159

علیرضا جهانبخش علیرضا جهانبخش که برای باشگاه نایمخن هلند به میدان می‌رود، برای حضور در جام ملت‌های آسیا زیر ۲۲ سال در عمان به تیم ملی ایران دعوت شد اما با تلاش سران این باشگاه در این رقابت‌ها حضور نمی‌یابد.
به گزارش فارس،بدین ترتیب این بازیکن ۱۹ ساله در جام ملت‌های آسیا به میدان نخواهد رفت اما در اردوی تیم باشگاهی‌اش که در اسپانیا برگزار می‌شود حضور خواهد یافت.
ادو اوپوف در این زمینه گفت: خوشبختانه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران از حضور علیرضا جهانبخش در تیم ملی زیر ۲۲ ساله‌های ایران صرف نظر کردند. اگر این اتفاق می‌افتاد،‌ به مدت یک ماه علیرضا را در اختیار نداشتیم. با توجه به شرایطی که در جدول رده بندی داریم خیلی خوشحالیم که وی را در اختیار خواهیم داشت.
اوپوف در ادامه از اینکه جهانبخش با حضور در تیم ملی ایران دیگر بیش از حد خسته نخواهد شد ابراز رضایت کرد و گفت: نیم فصل بسیار سنگینی در لیگ هلند پشت سر گذاشته‌ایم. او باید به شرایط جدید خود در فوتبال و زندگی در هلند عادت می‌کرد. اکنون در ژانویه و در انتظار آغاز نیم فصل دوم لیگ هستیم. ایرانی‌ها می‌خواهند که جهانبخش در جام جهانی برزیل برای آنها یک مهره کارآمد باشد. ما نیز همین را برای تیم‌مان می‌خواهیم.
جهانبخش در حال حاضر به همراه تیم باشگاهی‌اش در اسپانیا حضور دارد. او که پیشتر دچار آسیب دیدگی همسترینگ پا شده بود تاکنون تمرین‌های اختصاصی انجام می‌داد اما اکنون می‌تواند با سایر هم‌تیمی‌هایش تمرین کند.
اوپوف در این زمینه هم گفت: اگر علیرضا به ایران می‌رفت،‌ حضور در آن تورنمنت می‌توانست فشار زیادی به وی وارد آورد. او آسیب دیدگی طولانی‌ای را پشت سر گذاشته بود که این موضوع می‌توانست ریسک زیادی روی سلامت وی داشته باشد اما اکنون زمان کافی برای بهبود در اختیار دارد.

نظر خود را بگذارید


7 × = شصت سه

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز